Jeszcze szerszy wybór w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych w mBanku! 
Copy

Kopiuj tekst

Jeszcze szerszy wybór w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych w mBanku! 

mBank  rozszerza ofertę SFI w mBanku. Od 15 września 2009 roku Klienci mBanku mogą za pośrednictwem platformy SFI nabywać jednostki kolejnych subfunduszy wchodzących w skład HSBC Global Investment Funds,
 zarządzanych przez HSBC Global Asset Management. Dzięki rozszerzeniu oferty mBank udostępnia Klientom 243 krajowych i zagranicznych funduszy inwestycyjnych, bez opłat manipulacyjnych i prowizji.
 
Od 15 września 2009 r. na platformie Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBanku dostępne są  kolejne subfundusze zarządzane przez HSBC Global Asset Management:

HSBC GIF Global Emerging Markets Local Debt Fund
HSBC GIF HALBIS GLOBAL MACRO
HSBC GIF Brazil Bond
HSBC GIF UK Equity
HSBC GIF Taiwan Equity

Ciągła rozbudowa oferty Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych jest inspirowana oczekiwaniami naszych Klientów. Najnowsze wdrożenie poszerza możliwości inwestycyjne naszych Klientów. Fundusze
zarządzane przez HSBC Global Asset Management charakteryzuje
 długoletnie doświadczenie zespołów zarządzających oraz działanie w skali międzynarodowej. HSBC Global Investment Funds to fundusz parasolowy, w skład którego wchodzi ponad 30 subfunduszy, inwestujących na całym świecie i dostępnych poprzez SFI mBanku. W ofercie można znaleźć fundusze inwestujące w różne rynki lokalne (np. Brazylia, Indie, Chiny czy Rosję) czy fundusze inwestujące w określonych regionach geograficznych (np. w Ameryce Łacińskiej, Europie czy Azji). Fundusze pozwalają na dywersyfikację portfela klientów mBanku - mówi Monika Chwiedziewicz, menedżer ds. produktów inwestycyjnych mBanku. Nabywanie funduszy poprzez Supermarket Funduszy Inwestycyjnych mBanku jest bezpłatne, nie są pobierane żadne prowizje ani opłaty manipulacyjne -  dodaje.

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych mBanku to wygodne oraz efektywne narzędzie pozwalające lokować środki pieniężne w fundusze inwestycyjne. Poprzez połączenie usługi inwestycyjnej z rachunkiem eKONTO, osoby korzystające z Supermarketu mają stały dostęp do systemu transakcyjnego i mogą w dowolnej chwili bezpłatnie dokonać zlecenia nabycia, konwersji lub umorzenia jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych.


Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.