Nowy dyrektor BRE Banku ds. HR 

Nowy dyrektor BRE Banku ds. HR 

1 października 2009 r. nowym Dyrektorem BRE Banku ds. Zarządzania Kadrami zostanie Artur Żurek.

Tym samym zastąpi Annę Kozińską, która przez ponad cztery lata kierowała obszarem HR.

Artur Żurek jest specjalistą w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, posiadającym wieloletnie doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów z zakresu bankowości, telekomunikacji i mediów, m.in. w Polsce, Czechach, na Ukrainie i w Wielkiej Brytanii.

„Cieszę się, że do naszego zespołu dołączy kolejny wszechstronny menadżer. W warunkach dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku potrzebujemy osoby, która świeżym okiem spojrzy na działalność Banku w tak  istotnym obszarze, jakim jest zarządzanie kadrami”- mówi Mariusz Grendowicz, prezes zarządu BRE Banku.

„Dziękuję jednocześnie pani Annie Kozińskiej za wieloletnią pracę i wkład w budowanie obszaru HR w banku. Dzięki swojemu zaangażowaniu i kompetencjom wniosła twórczy wkład w rozwój naszej organizacji” - dodał prezes Grendowicz.

Przez ostatnie trzy lata Artur Żurek pracował w Spencer Stuart, międzynarodowej firmie specjalizującej się w doradztwie personalnym. Odpowiadał za klientów z regionu Europy Środowo-Wschodniej działających w sektorze bankowości, ubezpieczeń, private equity oraz nieruchomości i konsultingu. Wcześniej przez cztery lata zajmował stanowisko dyrektora zarządzającego Banku BPH, gdzie zajmował się obszarem HR oraz projektami w ramach rozwoju strategii i restrukturyzacji. Karierę zawodową rozpoczynał w branży konsultingu strategicznego. Przez ponad 10 lat pracował najpierw w KPMG, a następnie w Boston Consulting Group. Zajmował się również szkoleniem menedżerów.

Artur Żurek jest absolwentem psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończył również studia podyplomowe z handlu zagranicznego na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz program rozwoju dla kadry zarządzającej Stockholm School of Economics.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.