Wysokoprocentowy weekend dla Twoich oszczędności! 
Copy

Kopiuj tekst

Wysokoprocentowy weekend dla Twoich oszczędności! 

mBank oferuje Klientom promocyjną trzymiesięczną lokatę z oprocentowaniem 6,05%, którą można otworzyć w najbliższy weekend.

Najnowsza propozycja mBanku skierowana jest do Klientów, którzy poszukują atrakcyjnego oprocentowania na tradycyjnych lokatach. „Weekendowa mLOKATA"" to trzymiesieczna lokata ze stałym oprocentowaniem w wysokości 6,05% w skali roku.

Po pozytywnych doświadczeniach z happy hours w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych mBank postanowił zaproponować taką gorącą ofertę w obszarze depozytów - mówi Katarzyna Przybyś, z Zespołu Produktów Inwestycyjnych i Oszczędnościowych - Nasza propozycja skierowana jest do Klientów, którzy są użytkownikami bankowości elektronicznej. Klienci internetowi bardzo lubią korzystać z okazji - happy hours dają im taką szansę.

Weekendowa mLOKATA będzie dostępna od 4 września br., od godziny 18, do 7 września br., do godziny 8. Minimalna inwestycja to 1000 zł. Jeden Klient będzie mógł umieścić na lokatach promocyjnych do 50 000 zł. Otwarcie lokaty jest możliwe tylko przez system transakcyjny mBanku. Regulamin oraz szczegółowe informacje o promocji są dostępne w serwisie mBanku.

mBank, część BRE Banku SA, to otwarta platforma finansowa dla nowoczesnych klientów indywidualnych i firm. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty. Z oferty mBanku korzysta już
ponad 2,1 mln Klientów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.