Polecaj mBank i zgarniaj nagrody! 
Copy

Kopiuj tekst

Polecaj mBank i zgarniaj nagrody! 

mBank rozpoczął kolejną edycję konkursu, w której Klienci polecający rachunki mBanku oraz ubezpieczenia samochodowe dostępne w SUS mogą zdobyć atrakcyjne nagrody. Na najskuteczniej Polecającego mBank czeka Hyundai i30.

W zabawie może wziąć udział każdy Klient mBanku, który posiada co najmniej jeden z rachunków w mBanku - eKONTO, eMAX, eMAX plus lub izzyKONTO - i polecić bezpłatne konto w mBanku lub ubezpieczenie OC/AC swoim znajomym. Wystarczy, że nowy Klient, zakładając rachunek lub kupując polisę, poda na wniosku dziesięć ostatnich cyfr rachunku osoby, która przekonała go do skorzystania z oferty mBanku. W akcji mogą wziąć udział także osoby, które zostały Klientami dzięki konkursowi.

Dotychczasowe edycje konkursu spotykały się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony Klientów i przynosiły bardzo dobre wyniki. Klienci chętnie polecają mBank jako centrum zarządzania finansami osobistymi i firmowymi. - mówi Mateusz Karewicz, odpowiedzialny, za realizacje konkursu w mBanku.
Tak jak w poprzedniej edycji zabawy, zapewniamy nagrody gwarantowane oraz nagrody specjalne, dla najbardziej aktywnych Klientów. Informacje dla Uczestników zabawy umieściliśmy w dedykowanym serwisie internetowym www.polecamBank.pl. Strona pomaga również w polecaniu rachunków w mBanku poprzez specjalny moduł, za pomocą którego można wysłać zaproszenia do znajomych. Umożliwia także Uczestnikom sprawdzanie ich aktualnych wyników i przysługujących im nagród. Na zwycięzców tej edycji czekają telefony komórkowe, laptopy i bony zniżkowe w biurze podróży (o wartości 6000 zł). Najlepszy Polecający mBank otrzyma samochód - Hyundai i30. - dodaje Mateusz Karewicz.

W ramach Konkursu można polecać:

rachunki indywidualne eKONTO, eMAX, eMAX plus, mBIZNES konto wszystkim znajomym, którzy nie korzystali z nich dotychczas w mBanku lub korzystali jedynie z rachunków firmowych mBIZNES konto,

rachunek firmowy mBIZNES konto

ubezpieczenie komunikacyjne OC lub OC/AC w mBanku

Dodatkowymi punktami premiowane są lokaty, zakup jednostek funduszy inwestycyjnych lub akcji oraz umieszczenie oszczędności na rachunku eMAX plus, dokonywane przez nowych Klientów.

Punkty za zarekomendowanie mBanku nowym Klientom przyznawane są, gdy po otwarciu rachunku dokonają oni transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą (debetową do rachunku lub kredytową) na kwotę 300 zł. Punkty za zakup ubezpieczenia są przyznawane, o ile jego nabywca nie korzystał wcześniej z tego typu polisy w mBanku. Szczegółowe warunki podane są
w serwisie konkursowym oraz regulaminie, dostępnym na stronach mBanku.

Dla uczestników zabawy, którzy uzbierają największą liczbę punktów przygotowano atrakcyjne nagrody. Osoba, która zgromadzi najwięcej punktów otrzymuje samochód osobowy Hiunday i30. Na zdobywców drugiego i trzeciego miejsca czekają bony wakacyjne o wartości 6 000 zł każdy. Dla kolejnych 10 uczestników przygotowano laptopy Sony VAIO. Kolejnych 50 osób otrzyma telefony Nokia 5800.

W konkursie przewidziane są także nagrody gwarantowane:

za zdobycie minimum 6 punktów - nawigacja GPS Tom Tom.
za zdobycie od 4 do 5 punktów - aparat fotograficzny Fuji FinePix j50,
za 2 i 3 punkty - odtwarzacz DVD firmy LG,
1 punkt - kupon upoważniający do zakupów w Polskich Sklepach Internetowych z rabatem do 6% do.

mBank, część BRE Banku SA, to otwarta platforma finansowa dla nowoczesnych klientów indywidualnych i firm. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty. Z oferty mBanku korzysta już
ponad 2,1 mln Klientów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.