Karty kredytowe dla rekinów biznesu w mBanku! 
Copy

Kopiuj tekst

Karty kredytowe dla rekinów biznesu w mBanku! 

mBank wprowadza kartę kredytową dla Przedsiębiorców.

mBank rozszerzył ofertę dla Przedsiębiorców, wprowadzając kartę
Visa Business Credit.

To doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych Przedsiębiorców. Karta Visa Business Credit mBanku pozwala szybko i w bezpieczny sposób zwiększyć płynność finansową firmy. Odroczony termin spłaty pozwala na bardziej elastyczne zarządzanie firmowymi finansami.

Aby zachować płynność, małe firmy często muszą korzystać z kredytów. Niewielkie bowiem opóźnienie w płatnościach za faktury może skutecznie sparaliżować bieżącą działalność przedsiębiorcy. Firmowa karta kredytowa Visa Business Credit stanowi alternatywę dla limitu kredytowego w rachunku bieżącym. Dla wielu Przedsiębiorców będzie to tańsze rozwiązanie. - mówi Sebastian Łukaszczyk, odpowiedzialny za karty kredytowe dla Przedsiębiorców w mBanku.

Podstawowe parametry karty Visa Business Credit mBanku to:

limit przyznawany od pierwszego dnia działalności gospodarczej (wraz z otwarciem rachunku firmowego w mBanku) - do 10 000 zł

limit przyznawany na zasadach uproszczonych (bez konieczności przedstawiania dokumentów finansowych firmy, przyznawany na podstawie obrotów na rachunkach mBIZNES) - do 20.000 PLN

maksymalny limit 100.000 PLN

bez opłat za wydanie i odnowienie

miesięcznie za używanie karty - 6 zł;

opłata zwracana, gdy w okresie rozliczeniowym suma wydatków dokonanych kartą przekroczy 1.500 zł

stała opłata za wypłatę z bankomatów - 5 zł

okres bezodsetkowy do 54 dni

minimalnej spłata 5 % zadłużenia z ostatniego okresu rozliczeniowego

pakiet bezpłatnych ubezpieczeń (Pakiet Bezpieczna VISA, Ubezpieczenie Podróżne)

opcjonalnie: atrakcyjne Ubezpieczenie Spłaty Karty - 0,25% salda zadłużenia)

Dzięki karcie Visa Business Credit mBanku Przedsiębiorca zyskuje dostęp do dodatkowych funduszy 24 h/dobę, bez konieczności ciągłego noszenia przy sobie firmowych pieniędzy, które mogą w tym czasie zarabiać na rachunkach oszczędnościowych mBIZNES plus.

Obciążenia związane z firmową kartą kredytową (prowizje, odsetki) można bezpośrednio rozliczyć w kosztach prowadzenia działalności gospodarczej, przez co korzystanie z firmowych kart kredytowych jest jeszcze tańsze.


mBank, część BRE Banku SA, to otwarta platforma finansowa
dla nowoczesnych klientów indywidualnych i firm. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty. Z oferty mBanku dla Przedsiębiorców korzysta już blisko 260 tys. firm.


Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.