Cztery kółka za MotoLokatę 
Copy

Kopiuj tekst

Cztery kółka za MotoLokatę 

6,0% w skali roku na półrocznej MotoLokacie i konkurs z główną nagrodą - komfortowym samochodem Lancia Delta z rocznym ubezpieczeniem OC/AC - to nowa propozycja MultiBanku dla Klientów poszukujących atrakcyjnej oferty depozytowej.  

MotoLokata to 6-miesięczna, odnawialna lokata terminowa z oprocentowaniem promocyjnym 6,0% w skali roku i progiem wejścia od 20 tys. PLN. Osoby chcące skorzystać z oferty nie muszą posiadać konta w MultiBanku. Lokatę dostępną do 30 września 2009 można założyć w Centrach Usług Finansowych lub za pomocą kanałów zdalnych (Internet, telefon).

Bank przygotował dodatkowo specjalny konkurs dla inwestorów, w którym mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i obecni Klienci MultiBanku.
- Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest założenie MotoLokaty w okresie od 28 sierpnia do 30 września 2009 r. i przesłanie do banku kuponu z odpowiedzią na pytanie konkursowe: „Jaki ptak widnieje w logotypie MultiBanku?” wraz z kreatywnym uzasadnieniem. Obok samochodu marki Lancia, na Klientów czekają dodatkowe nagrody:  aparaty fotograficzne i eleganckie repliki pojazdów. – mówi Wojciech Bolanowski, Zastępca Dyrektora Departamentu ds. marketingu MultiBanku - Wprowadzeniu MotoLokaty towarzyszy akcja promocyjna w Gazecie Wyborczej i dzienniku Metro oraz na powierzchniach witryn placówek MultiBanku w całej Polsce. Dodatkowo, MotoLokata promowana jest na stronie głównej oraz dedykowanej podstronie w serwisie MultiBanku. Istotą naszego działania jest zapewnienie Klientom bardzo atrakcyjnej, uzasadnionej rynkowo oferty depozytowej. Możliwość wygrania niebanalnego samochodu jest elementem, który dodatkowo wyróżnia naszą wysokooprocentowaną MotoLokatę –
dodaje Bolanowski

Informacje dodatkowe:

MotoLokata - parametry produktu:
- lokata terminowa 6-miesięczna, odnawialna, oprocentowanie 6,0% w skali roku, kwota minimalna: 20 tys. PLN

MotoLokatę można założyć:
- w Centrum Usług Finansowych MultiBanku
- przez Interent
- za pośrednictwem multilinii

Niezależnie od daty założenia MotoLokaty, odpowiedzi na pytanie konkursowe można udzielać do 30 września br. za pośrednictwem Internetu lub w Centrach Usług Finansowych MultiBanku. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 16 października 2009 r.

MotoLokata w serwisie MultiBanku


Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.