Z karty na konto 
Copy

Kopiuj tekst

Z karty na konto 

Internetowe przelewy z rachunku karty, bez utraty okresu bezodsetkowego - to nowa propozycja MultiBanku dla posiadaczy kart kredytowych. Usługa jest dostępna zarówno dla Klientów indywidualnych i firmowych.

Po zalogowaniu do internetowego serwisu transakcyjnego, posiadacze kart kredytowych MultiBanku mogą zlecać przelewy zewnętrzne i wewnętrzne oraz przelewy do ZUS i US bezpośrednio z rachunku karty kredytowej. To obok multilinii kolejny kanał zdalny umożliwiający dysponowanie limitem w karcie.

- Internet to główny kanał wykorzystywany przez Klientów MultiBanku do obsługi produktów bankowych - zarówno tych podstawowych, jak również zaawansowanych narzędzi kredytowych i inwestycyjnych. Dlatego wprowadzamy kolejne rozwiązania zapewniające Klientom samodzielność w relacjach z bankiem. Są one korzystne dla obu stron – pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. – mówi Hubert Pałgan, Dyrektor Departamentu Sprzedaży MultiBanku – Przelew z rachunku karty np. na własny rachunek bankowy jest tańszy niż wypłata gotówki z karty w bankomacie. Skorzystamy również z okresu bezodsetkowego, dlatego taka operacja może być atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują szybkiego dostępu do gotówki na krótki czas. Można w ten sposób opłacić domowe rachunki lub pokryć niespodziewane wydatki. – dodaje.

Wszystkie przelewy dokonywane z karty kredytowej MultiBanku są traktowane jak transakcje bezgotówkowe. Dzięki temu Klient korzysta z okresu bezodsetkowego na takich samych zasadach, jak przy płatnościach kartą w sklepie.

W trakcie ostatniej aktualizacji systemu, MultiBank wprowadził również możliwość zdalnego dokonywania przelewów pomiędzy rachunkami kart kredytowych oraz możliwość przyjęcia przelewu zewnętrznego zleconego z innego banku bezpośrednio na rachunek karty. Operacje dokonywane pomiędzy kartami kredytowymi będą traktowane jak spłata zadłużenia.

Informacje dodatkowe:
Koszt przelewu z karty kredytowej (dla Klientów indywidualnych): 2,00%, min. 5 PLN
Koszt przelewu z karty kredytowej Visa Business Credit (dla Klientów biznesowych): 3,00%, min. 5 PLN

Karty kredytowe w ofercie MultiBanku:
- Visa Credit
            - oprocentowanie: 20,00%
            - grace period: 53 dni
- Visa Gold Credit
            - oprocentowanie: 19,50%
            - grace period: 53
- Visa Aquarius
            - oprocentowanie: 11,90% przez pierwsze 6 miesięcy, po tym okresie 16,90%
            - grace period: 54 dni
- Visa Platinum Credit  
            - ooprocentowanie: 14,90
            - grace period: 54
- Visa Business Credit (karta dla firm)
            - oprocentowanie: 17,00%
            - grace period: 54 dni
- Visa MultiZET
            - oprocentowanie: 20,00%
            - grace period: 53 dni
- Visa MURATOR
            - oprocentowanie: 19,90%
            - grace period: 53 dni
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.