mKlienci płacą kartami mBanku jeszcze częściej i wygrywają w loterii Visy! 
Copy

Kopiuj tekst

mKlienci płacą kartami mBanku jeszcze częściej i wygrywają w loterii Visy! 

mKlienci w letniej loterii VISA zgłosili najwięcej transakcji. Dwie spośród trzech nagród głównych trafiły do Klientów mBanku, a inne upominki zdobyło aż 200 mKlientów.

Podobnie jak w jesiennej loterii, aktywność Klientów mBanku przełożyła się na liczbę transakcji zarejestrowanych w promocji „Wakacyjne nagrody z kartą VISA"". Zarejestrowali oni ponad 23,5% (wzrost o 2,5 p. p. w stosunku do loterii jesiennej) wszystkich transakcji. W tej edycji nagrody zdobyło
ponad 200  Klientów mBanku i aż dwie z trzech nagród głównych, którymi są karty przedpłacone o wartości 50 tys. zł. Dzięki aktywności Klientów mBank po raz drugi z rzędu znalazł się na I miejscu, pod względem liczby transakcji zarejestrowanych w loterii Visa.

Znaczący udział Klientów mBanku w loterii wynika z faktu, że chętnie używają kart płatniczych. Wykorzystują je do płatności bezgotówkowych - zarówno w punktach naziemnych jak i w Internecie.

Te transakcje stanowią aż 62% operacji dokonywanych kartami mBanku i ich udział rośnie. - mówi Jacek Iljin, Dyrektor Biura Sprzedaży Produktów Podstawowych w mBanku. - Przy najnowszej edycji loterii Visy postanowiliśmy dodatkowo docenić naszych Klientów. Zorganizowaliśmy równoległy konkurs pod nazwą mVisionerzy, w ramach którego wynagrodziliśmy osoby, najczęściej płacące kartami mBanku. Do udziału w konkursie zgłosiło się ponad 37 tys. naszych Klientów.
Klienci mBanku utrzymują się w czołówce użytkowników kart płatniczych w Polsce. Obecnie w ich rękach znajduje się ponad 1,7 mln kart mBanku.

Akcja „Wakacyjne nagrody z kartą VISA"" trwała od 1 kwietnia do 30 czerwca 2009 r. Udział w niej mógł wziąć każdy posiadacz karty mBanku - wystarczyło dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej na terenie kraju oraz dokonać rejestracji operacji. Klienci rejestrowali swoje transakcje na stronie internetowej Visa, wysłali wiadomości SMS lub informacje przez Gadu-Gadu. Zgłoszenia przyjmowano także w postaci kuponów przesyłanych pocztą, których wzór był dostępny na stronie
www.visa.pl. Na uczestników zabawy czekały atrakcyjne nagrody - 3 karty przedpłacone o wartości 50 000 zł każda, aparaty Kodak, telefony Samsung, iPody oraz torby sportowe Visa.

Równolegle z loterią trwał konkurs mBanku mVisionerz, w którym na laureatów czekało 555 atrakcyjnych nagród, w tym na zdobywców trzech pierwszych miejsc egzotyczne wycieczki.

mBank, część BRE Banku SA, w swojej ofercie dla Klientów indywidualnych posiada bezpłatne karty Visa Electron , dodawane do rachunków osobistych eKONTO oraz izzyKONTO, karty wirtualne, gwarantujące bezpieczne zakupy zdalne, karty kredytowe oraz karty dla Przedsiębiorców. Karty kredytowe zostały wprowadzone do oferty mBanku w maju 2003 r. Wyróżniają się elastycznością w doborze oprocentowania i ceny - Klient sam decyduje o ich parametrach. W portfelu kart kredytowych mBanku znajdują się dobrze rozpoznawalne na rynku karty ze złotą rybką, karta platynowa oraz karty partnerskie, wydane m. in. wspólnie wydawnictwem G+J, drogerią Rossmann, portalem wp.pl oraz Euro<26. Z oferty mBanku korzysta obecnie ponad 2,1 mln Klientów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.