mBank znów ozłocony za eKONTO! 
Copy

Kopiuj tekst

mBank znów ozłocony za eKONTO! 

mBank otrzymał Złote Godło Lauru Klienta 2009  w kategorii "Internetowe konto bankowe".

Laur Klienta to największy program konsumencki w kraju. Zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż odpowiada na pytanie, które produkty/usługi są liderami popularności w swojej grupie. I miejsce uzyskane w konkursie potwierdza, że w opinii Klientów, mBank jest liderem bankowości internetowej w Polsce.

To wyróżnienie ma dla nas szczególne znaczenie, jest bowiem przyznawane przez Klientów. Dziękujemy im za to. – mówi Tomasz Czudowski, Dyrektor Marketingu mBanku – W relacji z Klientami stawiamy na bezpośrednią i otwartą komunikację, zachęcamy ich do aktywnego udziału w naszym rozwoju. Dążymy do tego, aby Klienci, myśląc o mBanku, myśleli „mój Bank”. Najnowsze wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, że przyjęta strategia działania jest właściwa. – dodaje Tomasz Czudowski.

W tegorocznej edycji konkursu o przyznaniu nagród decydowały dwie główne składowe: ogólnopolskie badania ankietowe oraz głosowanie czytelników Rzeczy o Biznesie w Rzeczpospolitej. Badania gromadzą opinie polskiego społeczeństwa oraz potwierdzają znajomość badanej marki oraz nastawienie do niej. Przeprowadzane są przez Grupę Media Partner metodą mieszaną, jako wywiady bezpośrednie i telefoniczne, co miesiąc przez okres 6 kolejnych miesięcy w największych miastach Polski.

Laur Klienta jest nagrodą polskich Konsumentów, przyznawaną przez organizatora konkursu.  Odzwierciedla on realne tendencje występujące na rynku, ponieważ wyboru najwyżej cenionych rozwiązań dokonują bezpośrednio zainteresowani. Nagroda potwierdza również po raz kolejny siłę marki mBanku, która została doceniona w maju tego roku tytułem Superbrand Polska, przyznawanym przez firmę Superbrands.

eKONTO, które jest podstawowym rachunkiem osobistym w mBanku, jest
darmowe. Umożliwia swobodne zarządzanie środkami dzięki bezpłatnej
karcie debetowej z darmowym dostępem do ponad 3800 bankomatów na terenie kraju i wszystkich bankomatów zagranicznych. To także
darmowe przelewy krajowe, możliwość realizowania przelewów zagranicznych i dostęp do wszystkich usług i produktów mBanku. eKONTO zostało uznane przez ekspertów Gazety Finansowej za najlepszy produkt finansowy 2008 r.

mBank, część BRE Banku SA, to otwarta platforma finansowa dla nowoczesnych klientów indywidualnych i firm. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty. Z oferty mBanku korzysta już
ponad 2,1 mln Klientów.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.