DobranOCka z ubezpieczeniami samochodowymi w mBanku 
Copy

Kopiuj tekst

DobranOCka z ubezpieczeniami samochodowymi w mBanku 

mBank zachęca Klientów do zakupu polisy OC mDirect w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych taniej o 7% nawet z 6 miesięcznym wyprzedzeniem.

W ramach promocji DobranOCka 13 sierpnia 2009 r. w godzinach 20.00 - 23.30, mBank proponuje Klientom zakup polisy OC lub pakietu OC/AC mDirect ze specjalną zniżką na ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. W czasie promocji osoby kupujące ubezpieczenie OC po raz pierwszy w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych otrzymają dodatkowo
7% zniżki.

Uznaliśmy, że happy hours, znane z innych branż, cieszące się bardzo dobrą opinią u Klientów, warto wykorzystać także u nas. Jesteśmy bankiem dostępnym bez ograniczeń w czasie i przestrzeni, więc taka akcja zachęci Klientów do odwiedzenia nas w porze, która nie kojarzy się zwykle z godzinami kontaktu z instytucją, i skorzystania z naszej oferty - mówi Piotr Puchalski, szef Zespołu Ubezpieczeń w mBanku - Zależy nam na popularyzowaniu naszej oferty i docieraniu z nią do nowych grup Klientów. Jeśli akcja spotka się z pozytywnym przyjęciem, rozważymy jej kolejne odsłony. - dodaje Piotr Puchalski.

W ramach promocji na dedykowanej stronie opublikowany zostanie uprawniający do zniżki kod, który należy wpisać do wniosku o ubezpieczenie. Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie rachunku eKONTO w mBanku. Osoby zainteresowane, które nie są jeszcze Klientami mBanku, mogą założyć rachunek od ręki w jednym z punktów naziemnych mBanku.

OC i AC w mBanku można kupować nawet z półrocznym wyprzedzeniem. Składkę można rozłożyć na niskie miesięczne raty. Pierwsza rata pobierana jest w dniu zakupu, a kolejne dopiero po uruchomieniu polisy.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych to oferta przygotowana przez mBank oraz BRE Ubezpieczenia. Platforma umożliwia porównywanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy on-line. Ubezpieczenie jest zintegrowana z eKONTEM, co ułatwia jego obsługę. Integracja sprzedaży i obsługi ubezpieczeń w mBanku daje również inne korzyści:

niskie płatności miesięczne, o których za Klienta pamięta mBank;
najniższe na rynku raty;
monitoring i pomoc mBanku w procesie likwidacji szkód;
dostęp do szczegółów polisy 24/7;
sprzedaż i obsługa przez mLinię.

W ramach Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych Klienci mogą porównywać i kupować oferty: HDI Asekuracja, Benefia, mDirect (dostępny tylko w mBanku), BRE Ubezpieczenia TU S.A. Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych był wielokrotnie nagradzany. W lutym 2009 r. Ubezpieczenie samochodowe OC i AC w mBanku uzyskało pierwsze miejsce w rankingu towarzystw na portalu ipolisa.pl. Niską cenę OC w mBanku potwierdza lipcowy ranking portalu Bankier.pl
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.