Indeks Zdobywców w mBanku po raz drugi 
Copy

Kopiuj tekst

Indeks Zdobywców w mBanku po raz drugi 

mBank oferuje kolejną lokatę strukturyzowaną, której zysk zależny jest od ceny kontraktów terminowych na indeks WIG20 o najbliższym terminie wygaśnięcia.

Od 6 do 17 sierpnia 2009 r. trwa subskrypcja na 6-miesięczną LOKATĘ strukturyzowaną Indeks Zdobywców II. Struktura, tak jak jej poprzedniczka, jest oparta na kontrakcie terminowym na indeks WIG20 o najbliższym terminie wygaśnięcia, odwzorowującym notowania cen akcji 20 największych spółek notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Lokata potrwa od 18 sierpnia 2009 r. do 17 lutego 2010 r.

Pierwsza lokata Indeks Zdobywców, którą zaproponowaliśmy dwa tygodnie temu, spotkała się z dużym zainteresowaniem Klientów. Trendy, na które wskazywałam przy rozpoczęciu poprzedniej subskrypcji utrzymują się, dlatego proponujemy kolejną strukturę umożliwiającą osiągnięcie zysku na kontraktach terminowych na indeksie WIG20 w ciągu 6 miesięcy. Mimo nadziei na zakończenie kryzysu, najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest stagnacja światowej gospodarki na poziomie 0,0% - 1,5% wzrostu PKB. Dotyczy to także gospodarki polskiej, która obecnie znakomicie radzi sobie z kryzysem, jednak w dłuższej perspektywie czasowej będzie prawdopodobnie w znacznie większym stopniu odzwierciedlać trendy globalne. - mówi Monika Chwiedziewicz, Menedżer ds. Produktów Inwestycyjnych mBanku.
Można przypuszczać, że uwzględniwszy pewną korektę, w ciągu najbliższego półrocza dojdzie do ustabilizowania się cen kontraktów terminowych na WIG 20 na poziomie nie przekraczającym 2000 punktów.

Zysk z Indeksu Zdobywców II uzależniony jest od ceny kontraktów terminowych na indeks WIG20, zanotowanej na zamknięciu sesji w dniu 15 lutego 2010 r. Oprocentowanie maksymalne lokaty wyniesie nie mniej niż 10% w skali roku i zostanie wypłacone, jeśli poziom instrumentu bazowego lokaty w dniu 15 lutego 2010 r. znajdzie się w przedziale 1750-2000 punktów. Warunki wypłaty oprocentowania prezentuje wzór umieszczony na stronie mBanku.

Inwestowanie w struktury mBanku jest bardzo proste - wystarczy zalogować się do systemu transakcyjnego i wejść do zakładki „Inwestycje"" dostępnej na pierwszej stronie po zalogowaniu. Nie trzeba dopełniać żadnych dodatkowych formalności. Otwarcie lokaty strukturyzowanej w mBanku nie wiąże się z ponoszeniem żadnych opłat ani prowizji. Bezpłatne jest także zarządzanie lokatą. Oferta jest przeznaczona dla każdego Klienta -
minimalna kwota wpłaty wynosi 1 000 PLN, a powierzony kapitał jest gwarantowany w 100%.

Lokaty strukturyzowane to oferta mBanku, która umożliwia dywersyfikację portfela z aktywami. Struktury dają możliwość zarabiania polskim inwestorom na akcjach spółek notowanych nawet na odległych kontynentach, zagranicznych indeksach, towarach czy surowcach bez ponoszenia kosztów inwestycji, a przy jednoczesnej pełnej ochronie kapitału.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.