Gwiazdy w MultiBanku 
Copy

Kopiuj tekst

Gwiazdy w MultiBanku 

Kolejna edycja Lokaty Inwestycyjnej Gwiazdy Parkietu, to oferta dla osób oczekujących wysokich zysków przy gwarancji bezpieczeństwa zainwestowanych środków. Subskrypcja krótkoterminowej lokaty, opartej o kontrakt terminowy na indeks WIG 20 potrwa do 17.08.2009 roku.

Zysk z Lokaty Inwestycyjnej Gwiazdy Parkietu II uzależniony jest od ceny kontraktów terminowych na indeks WIG20 zanotowanej na zamknięciu sesji w dniu 15.02.2010. Jeżeli poziom instrumentu bazowego lokaty w dniu 15.02.2010 znajdzie się w przedziale 1750 – 2000 punktów, Klienci otrzymają zwrot kapitału wraz z odsetkami nie mniejszymi niż 10% w skali roku.

Jeżeli warunek nie zostanie spełniony, Lokata Gwiazdy Parkietu II gwarantuje 100% bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału na koniec okresu inwestycji. Środki ulokowane w ten produkt nie są narażone na ryzyko poniesienia straty.

Szczegółowe informacje o lokacie
Informacje dodatkowe:
termin subskrypcji: 06.08.2009 - 17.08.2009
okres trwania inwestycji: 6 miesięcy
waluta inwestycji: PLN
minimalna kwota inwestycji: 3 000 PLN
instrument bazowy: kontrakt terminowy na indeks WIG20 o najbliższym terminie wygaśnięcia, odwzorowujący notowania cen akcji 20 największych spółek notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Wniosek o lokatę można złożyć na 3 sposoby:
w placówce MultiBanku
przez Internet (Klienci Banku)
dzwoniąc na multilinię (Klienci Banku)

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.