mBank podwaja wpłaty na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

mBank podwaja wpłaty na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Z okazji 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mBank – główny partner fundacji – podwoi wpłaty swoich klientów na konto Orkiestry! Ale to nie wszystko.


Najbliższy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018 r. Tym razem Fundacja WOŚP, przy wsparciu 120 tys. wolontariuszy, zagra dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. mBank będzie aktywnie wspierać tę charytatywną akcję
Bank nie tylko zajmie się obsługą finału i liczeniem pieniędzy, ale również podwoi wpłaty klientów na cel styczniowego Finału Orkiestry! Dzięki temu pula zebranych środków będzie jeszcze większa.
Podwajanie dotyczyć będzie pierwszych transakcji o wartości 10, 20, 50 i 100 zł, realizowanych przez nowych i obecnych klientów indywidualnych. Całkowite wsparcie mBanku w ramach tej aktywności może wynieść nawet 1 mln zł.
mBank podwoi pierwsze transakcje klientów indywidualnych, realizowane do 21 stycznia 2018 r. na różne sposoby:
  • w aplikacji mobilnej mBanku (już wkrótce bank zaprezentuje specjalną funkcję wpłat na WOŚP, dzięki której będą one jeszcze prostsze; poza tym podwojone zostaną też standardowe przelewy z aplikacji i przelewy natychmiastowe na numer telefonu);
  • w bankowości elektronicznej (zwykły przelew lub przelew z karty kredytowej);
  • za pośrednictwem mTransferu ze strony www.mbank.pl/wosp lub www.wosp.org.pl;
  • u wolontariuszy WOŚP wyposażonych w terminale płatnicze;
  • w wyznaczonych placówkach mBanku – kartą, Android Pay lub BLIK-iem.
Wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy będą mogły także przedsiębiorstwa obsługiwane w ramach oferty korporacyjnej. Szczegóły już wkrótce.
Z okazji współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w ofercie mBanku pojawiła się właśnie limitowana edycja debetowych kart płatniczych w dwóch odsłonach: dla klientów indywidualnych oraz dla wolontariuszy.Grafikę nadrukowaną na kartach zaprojektował Jurek Owsiak. Bank przygotował ponad 20 tys. takich „plastików”.
Poza kartami, mBank przygotował także promocję dla wolontariuszy. Mogą oni założyć bezpłatne eKonto z premią 100 zł, przyznawaną za aktywność.
Dodatkowo, w tym Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mBank wyposaży 350 wolontariuszy w terminale płatnicze, by nawet darczyńcy nie posiadający przy sobie gotówki, mogli przyłączyć się do akcji. 14 stycznia bank otworzy także wybrane placówki i będzie przyjmować w nich wpłaty. Oddziały w całej Polsce będą też zaangażowane we współpracę ze sztabami i liczenie pieniędzy.
Więcej informacji o możliwościach wpłat, produktach i działaniach dodatkowych mBanku z okazji 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dostępnych jest na specjalnej stronie: www.mbank.pl/wosp
Załączniki
mbank_mc_wosp_2018_debit_paypass.png

grafika | 644 KB

PobierzPobierz
mbank_mc_wosp_wolontariusz_2018_debit_paypass.png

grafika | 490 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.