mBank podwaja wpłaty na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

mBank podwaja wpłaty na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Opublikowany

Z okazji 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mBank – główny partner fundacji – podwoi wpłaty swoich klientów na konto Orkiestry! Ale to nie wszystko.


Najbliższy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018 r. Tym razem Fundacja WOŚP, przy wsparciu 120 tys. wolontariuszy, zagra dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. mBank będzie aktywnie wspierać tę charytatywną akcję
Bank nie tylko zajmie się obsługą finału i liczeniem pieniędzy, ale również podwoi wpłaty klientów na cel styczniowego Finału Orkiestry! Dzięki temu pula zebranych środków będzie jeszcze większa.
Podwajanie dotyczyć będzie pierwszych transakcji o wartości 10, 20, 50 i 100 zł, realizowanych przez nowych i obecnych klientów indywidualnych. Całkowite wsparcie mBanku w ramach tej aktywności może wynieść nawet 1 mln zł.
mBank podwoi pierwsze transakcje klientów indywidualnych, realizowane do 21 stycznia 2018 r. na różne sposoby:
  • w aplikacji mobilnej mBanku (już wkrótce bank zaprezentuje specjalną funkcję wpłat na WOŚP, dzięki której będą one jeszcze prostsze; poza tym podwojone zostaną też standardowe przelewy z aplikacji i przelewy natychmiastowe na numer telefonu);
  • w bankowości elektronicznej (zwykły przelew lub przelew z karty kredytowej);
  • za pośrednictwem mTransferu ze strony www.mbank.pl/wosp lub www.wosp.org.pl;
  • u wolontariuszy WOŚP wyposażonych w terminale płatnicze;
  • w wyznaczonych placówkach mBanku – kartą, Android Pay lub BLIK-iem.
Wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy będą mogły także przedsiębiorstwa obsługiwane w ramach oferty korporacyjnej. Szczegóły już wkrótce.
Z okazji współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w ofercie mBanku pojawiła się właśnie limitowana edycja debetowych kart płatniczych w dwóch odsłonach: dla klientów indywidualnych oraz dla wolontariuszy.Grafikę nadrukowaną na kartach zaprojektował Jurek Owsiak. Bank przygotował ponad 20 tys. takich „plastików”.
Poza kartami, mBank przygotował także promocję dla wolontariuszy. Mogą oni założyć bezpłatne eKonto z premią 100 zł, przyznawaną za aktywność.
Dodatkowo, w tym Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mBank wyposaży 350 wolontariuszy w terminale płatnicze, by nawet darczyńcy nie posiadający przy sobie gotówki, mogli przyłączyć się do akcji. 14 stycznia bank otworzy także wybrane placówki i będzie przyjmować w nich wpłaty. Oddziały w całej Polsce będą też zaangażowane we współpracę ze sztabami i liczenie pieniędzy.
Więcej informacji o możliwościach wpłat, produktach i działaniach dodatkowych mBanku z okazji 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dostępnych jest na specjalnej stronie: www.mbank.pl/wosp
Copy

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Dzięki klientom korporacyjnym mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

temu

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji. 
mBank najlepszym cyfrowym bankiem dla korporacji w Polsce

temu

mBank, został laureatem konkursu organizowanego przez  pmagazyn finansowy Global Finance w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks 2018”.
mBank do końca roku z 2 proc. na rachunku VAT

temu

1 lipca wszedł w życie mechanizm podzielonej płatności - split payment. mBank jako jedyny „oprocentuje” saldo wybranego rachunku VAT do wysokości 200 000 zł. Do końca grudnia 2018 przedsiębiorstwa mogą liczyć na 2% zysku.
mBank Hipoteczny: debiut listów zastawnych na rynku międzynarodowym zakończony sukcesem

temu

W ramach pierwszej zagranicznej benchmarkowej emisji listów zastawnych mBank Hipoteczny uplasował papiery o wartości 300 mln EUR i zapadalności 7 lat. Popyt ze strony inwestorów ponad 3-krotnie przewyższył zakładany poziom emisji.