mBank najlepszym cyfrowym bankiem dla korporacji w Polsce
Copy

Kopiuj tekst

mBank najlepszym cyfrowym bankiem dla korporacji w Polsce

Magazyn finansowy Global Finance po raz kolejny wyróżnił mBank jako najlepszy bank w Polsce – tym razem w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks”. Nagroda potwierdza ważną pozycję mBanku na rynku, podążanie za najnowszymi trendami i precyzyjne dopasowywanie usług do potrzeb klientów korporacyjnych.


Global Finance to międzynarodowy, specjalistyczny magazyn, który od 30 lat zajmuje się analizą rynku finansowego na świecie i co roku nagradza najlepsze instytucje działające w branży. W tym roku w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks” wśród polskich banków zwyciężył mBank.
W corocznym konkursie, Global Finance stosuje wielopoziomowy proces oceny, na który składa się m.in. opinia jurorów Infosys - światowego lidera w zakresie konsultingu, technologii i outsourcingu. Zwycięzcy nominowani są na poziomie globalnym, regionalnym, krajowym oraz w ramach poszczególnych kategorii.
Podstawowymi kryteriami oceny banków w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks” są: strategia wobec digitalizacji, skuteczność korzystania z kanałów elektronicznych, wzrost liczby klientów i procesów obsługiwanych elektronicznie, zakres usług oferowanych cyfrowo, mierzalne korzyści osiągnięte dzięki wykorzystaniu potencjału inicjatyw cyfrowych, jak również użyteczność i funkcjonalność samego projektu strony serwisu transakcyjnego i mobilnego.
Jak podkreśliło jury, tegoroczni zwycięzcy w kategorii najlepszy cyfrowy bank dla korporacji, rozumieją, że zarówno klient korporacyjny, jak i detaliczny oczekuje od banków umiejętnego adaptowania nowych rozwiązań.
Powiązane artykuły
Dzięki klientom korporacyjnym mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji. 
mBank najlepszym cyfrowym bankiem dla korporacji w Polsce

mBank, został laureatem konkursu organizowanego przez  pmagazyn finansowy Global Finance w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks 2018”.
mBank do końca roku z 2 proc. na rachunku VAT

1 lipca wszedł w życie mechanizm podzielonej płatności - split payment. mBank jako jedyny „oprocentuje” saldo wybranego rachunku VAT do wysokości 200 000 zł. Do końca grudnia 2018 przedsiębiorstwa mogą liczyć na 2% zysku.
mBank Hipoteczny: debiut listów zastawnych na rynku międzynarodowym zakończony sukcesem

W ramach pierwszej zagranicznej benchmarkowej emisji listów zastawnych mBank Hipoteczny uplasował papiery o wartości 300 mln EUR i zapadalności 7 lat. Popyt ze strony inwestorów ponad 3-krotnie przewyższył zakładany poziom emisji.