mBank: odetchnij pełną piersią
Copy

Kopiuj tekst

mBank: odetchnij pełną piersią

To hasło kampanii mBanku, która wspiera klientki w podjęciu decyzji o ubezpieczeniu się na wypadek zachorowania na nowotwór złośliwy piersi. Działania są skierowane do kobiet, które w natłoku obowiązków zapominają czasem o zaopiekowaniu się sobą. Kampania potrwa do końca listopada tego roku.  

Kampania skierowana jest do aktywnych i nowoczesnych kobiet, które z uwagi na natłok obowiązków zapominają niekiedy o własnym zdrowiu. Tymczasem rak piersi jest najczęstszym nowotworem diagnozowanym u kobiet w Polsce. Niektóre dane mówią o ponad 16 tys. przypadków rocznie. Ponadto, zdecydowana większość pacjentek jest diagnozowana już w zaawansowanym stadium choroby, podczas gdy wczesna diagnoza daje bardzo duże szanse na całkowite wyleczenie. Niestety, w Polsce z bezpłatnej  mammografii korzysta wciąż jedynie ok. 25 proc. kobiet. Dlatego działania przypominające o istnieniu tego zjawiska mają niebagatelne znaczenie.
- Ministerstwo Zdrowia ogłosiło październik miesiącem walki z rakiem piersi. To najczęściej występujący nowotwór u kobiet. W całym kraju odbywają się akcje profilaktyczne. Poświęcając chwilę na zastanowienie się nad stanem swojego zdrowia warto też pomyśleć o zabezpieczeniu siebie i rodziny na wypadek zachorowania. W mBanku odpowiedzią na tę potrzebę jest ubezpieczenie mWaleczni – mówi Tomasz Raczyński, wicedyrektor departamentu ubezpieczeń w mBanku.
Choć komunikacja kampanii odnosi się do raka piersi to zakres ubezpieczenia jest znacznie szerszy. Produkt skierowany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn i obejmuje długą listę nowotworów złośliwych.
- Wybraliśmy przede wszystkim nowotwory złośliwe, te najczęstsze i z przerzutami, więc najbardziej niebezpieczne, gdyż nie przeżywa ich blisko połowa chorujących. Ich leczenie jest długotrwałe i wyczerpujące, a więc potrzebny jest dodatkowy zastrzyk gotówki, na przykład na zrekompensowanie zmniejszonych dochodów, pokrycie kosztów konsultacji medycznych, badań ambulatoryjnych, opiekę w domy czy pomoc psychologa - mówi Marta Domańska-Trzaskoma, AXA Direct Polska Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży i Innowacji.
Ubezpieczenie spośród podobnych ofert wyróżnia prosta konstrukcja. Produkt dostępny jest w trzech wariantach. W najniższym wariancie ubezpieczenie dostępne jest od 9,99 zł miesięcznie, a w najwyższym od 19,99 zł. Natomiast maksymalna kwota jaka może zostać wypłacona klientowi, w sytuacji otrzymania diagnozy, to 100 tys. zł. Klient sam decyduje na co przeznaczy te środki.
Aby przystąpić do ubezpieczenia wystarczy wypełnić wniosek w serwisie internetowym banku. Miesięczna opłata wyliczana jest podczas przystępowania do ubezpieczenia i nie zmienia się wraz z wiekiem. Nie trzeba o niej także pamiętać, ponieważ jest automatycznie pobierana z rachunku. Produkt powstał we współpracy z firmą ubezpieczeniową AXA, która jest też współorganizatorem wszystkich działań.
Więcej informacji na temat kampanii oraz produktu mWaleczni na stronie mBanku w zakładce ubezpieczenia.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.