Nowa odsłona eKonta i 500 zł zwrotu w kampanii reklamowej mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Nowa odsłona eKonta i 500 zł zwrotu w kampanii reklamowej mBanku

Do końca maja potrwa promocja, dzięki której klienci otwierając eKonto mogą zyskać nawet 500 zł zwrotu. Oferta w tym tygodniu trafiła też do mediów. Działania reklamowe obejmują telewizję, internet i outdoor.


Z początkiem marca mBank uprościł ofertę podstawowych rachunków. Nowi klienci zainteresowani standardowym ROR-em mogą teraz wybrać jeden z dwóch wariantów eKonta - z taryfą standard lub plus. A dzięki trwającej promocji, zakładając rachunek, zyskają nawet 500 zł zwrotu.

Premia zostanie wypłacona klientom, którzy aktywnie korzystają z konta. Wystarczy, że regularnie logują się do aplikacji mobilnej (pierwszy raz zalogowali się w ciągu doby od założenia rachunku, a później przynajmniej raz w miesiącu), płacąc kartą lub BLIK-iem miesięcznie wydają przynajmniej 250 zł i zasilają konto kwotą min. 1 tys. zł czyli np. na rachunek w mBanku trafia ich wynagrodzenie.

Ofertę promuje kampania reklamowa pod hasłem „Moc eKonta, 500 zł zwrotu”. Uzupełnieniem działań telewizyjnych i outdoorowych będą te prowadzone w internecie i radiu.

Spot znany jest już widzom z ubiegłorocznej, jesiennej odsłony kampanii. Produkcję zrealizowała firma Film Produkcja, kreację przygotowała agencja Grey Group, a za zakup mediów odpowiadał dom mediowy Mindshare.

Szczegóły promocji „Zyskuj z eKontem” znaleźć można na stronie informacyjnej banku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.