Zyskaj nawet do 4 proc. w skali roku – lokata mBanku „Silny kurs II”
Copy

Kopiuj tekst

Zyskaj nawet do 4 proc. w skali roku – lokata mBanku „Silny kurs II”

Przez najbliższe trzy tygodnie (4-21 grudnia br.) w mBanku trwa subskrypcja nowej 12-miesięcznej lokaty strukturyzowanej „Silny kurs II”. Inwestycja bazuje na kursie USDPLN i daje możliwość zysku do 4 proc. w skali roku przy jednoczesnej pełnej ochronie zainwestowanego kapitału.


Lokata strukturyzowana „Silny kurs II” to produkt skierowany do osób poszukujących wyższych zysków niż na tradycyjnych depozytach - dzienne obserwacje gwarantują bezpieczeństwo i możliwość większych profitów każdego dnia. Aktywem bazowym inwestycji jest kurs średni dolara amerykańskiego wyrażony w złotych, publikowany w każdym dniu roboczym przez NBP. Pierwszym dniem obserwacji kursu będzie 22 grudnia 2015 r., a ostatnim 19 grudnia 2016 r.

Obserwacje sprawiają, że jeśli warunek naliczania odsetek jest spełniony danego dnia, naliczona będzie część oprocentowania, która jest gwarantowana na koniec trwania inwestycji. Sukces lokacie zapewnić ma także szeroki, 22 groszowy przedział wahań, brany pod uwagę podczas obserwacji, co zwiększa prawdopodobieństwo osiągnięcia wysokiego oprocentowania.

Lokata zakłada lekkie umocnienie złotego względem dolara – spodziewamy się lawirowania kursu w okolicach 4 zł i proponujemy produkt, który może uzyskać atrakcyjny wynik dla naszych klientów. Dodatkowo 22 grosze przedziału podwyższają bezpieczeństwo inwestycji  - mówi Kajetan Kędzior z wydziału produktów inwestycyjnych mBanku.

Minimalna kwota rocznej lokaty wynosi 1000 zł. Jedna osoba może otworzyć dowolną liczbę lokat – subskrypcja i zarządzanie lokatą są bezpłatne. Pobierana jest jedynie opłata manipulacyjna za zerwanie lokaty przed terminem jej zakończenia, której wysokość zależy od daty złożenia dyspozycji. Inwestycja objęta jest także pełną gwarancją kapitału, czyli zapewnia całkowity zwrot zainwestowanych środków w dniu jej zakończenia – 21 grudnia 2016 roku.

Aby rozpocząć inwestycję, wystarczy posiadać konto w mBanku i po zalogowaniu do systemu transakcyjnego w zakładce „inwestycje” wybrać Produkty strukturyzowane i otworzyć lokatę.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.