Financial Cool Business Award dla platformy marketingowej mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Financial Cool Business Award dla platformy marketingowej mBanku

Projekt internetowej platformy marketingowej mBanku został uznany za przykład najbardziej innowacyjnej technologii wspierającej rozwój biznesu. Wygrał w konkursie Financial  Cool Business Award będącym częścią branżowego spotkania Gartner Symposium ITxpo 2015 w Barcelonie. Wysoko oceniono także bankową aplikację mobilną, która doszła do finału w swojej kategorii.

Gartner Inc. to amerykańska firma analityczno-doradcza specjalizująca się w obszarze wykorzystywania i zarządzania nowoczesnymi technologiami IT. Znana jest także z organizowanych na całym świecie sympozjów ITxpo. Są one okazją do spotkania ekspertów i dyskusji o najnowszych trendach w dziedzinie technologii informacyjnych. W tym roku po raz pierwszy zostały też przyznane branżowe wyróżnienia dla liderów rynku technologii IT.

Podczas sympozjum w Barcelonie, w ramach konkursu Financial Cool Business Awards, mBank zwyciężył w kategorii Most Innovative Application of Digital Technology to Grow the Business. Uznanie zdobyła bankowa platforma marketingu bezpośredniego, umożliwiającą nawiązanie długofalowych relacji z klientem, dopasowująca się do jego zwyczajów i potrzeb.

Spośród zgłoszonych projektów, w każdej z kategorii konkursu do finału trafiły dwa rozwiązania, które miały okazję zostać zaprezentowanymi na forum. O ostatecznym zwycięstwie decydowali uczestnicy sympozjum, głosując na swojego faworyta po prezentacji.

To już drugie w tym roku wyróżnienie dla mBanku za projekt platformy marketingowej. W ostatnich dniach października rozwiązanie to wygrało w globalnym konkursie Efma.

- Na gali w Barcelonie mieliśmy okazję po raz drugi w ciągu zaledwie dwóch tygodni odebrać wyróżnienie za rozwiązanie pozwalające nam oferować klientom konkretne usługi finansowe w momencie, gdy ich rzeczywiście potrzebują. Uznanie ekspertów jest dla nas szczególnie budujące, zwłaszcza, że przedstawiamy projekt w obszarze nadal pionierskiej dla banków analityki sprzedażowej - mówi Ewelina Hajdukiewicz, menedżer ds. rozwoju CRM w mBanku.

W konkursie Gartnera doceniono także aplikację mobilną mBanku, która została finalistą swojej kategorii.

- Kolejne prowadzone przez bank projekty są dowodem na to, że w obliczu zmian na rynku i rosnącej konkurencji, przyjmujemy postawę proaktywną. Dynamicznie rozwijamy potencjał cyfrowej bankowości i nowe modele biznesowe. Wyróżnienia i nagrody od polskich oraz międzynarodowych gremiów potwierdzają sukces przyjętej przez bank strategii. Sprawiają, że mBank może być kojarzony nie tylko jako ikona mobilności, ale także synonim innowacyjności - mówi Jacek Iljin, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży i procesów bankowych w mBanku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.