mBank dla start-upów: współpracuj z bankiem i pojedź do Tel Avivu
Copy

Kopiuj tekst

mBank dla start-upów: współpracuj z bankiem i pojedź do Tel Avivu

Do 22 listopada młodzi przedsiębiorcy mogą wziąć udział w konkursie mBank StartUP Challenge, w którym do wygrania jest wyjazd na program akceleracyjny do Tel Avivu. mBank deklaruje też możliwość nawiązania współpracy biznesowej z wybranymi uczestnikami.

- Program akceleracyjny to niepowtarzalna okazja na rozwinięcie biznesu i znalezienie międzynarodowych inwestorów. Dla początkującego przedsiębiorcy taki wyjazd to ogromna szansa, która może pomóc bardziej niż konkretne pieniądze - mówi Bogna Antosiak, menadżer w departamencie małych i średnich firm w mBanku. - Zwycięzca konkursu od razu ma też szansę na zdobycie klienta. Jeżeli pomysł okaże się innowacyjny będziemy chcieli wdrożyć go w mBanku - dodaje Bogna Antosiak.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 22 listopada tego roku zarejestrować się na stronie mkonkurs.blpoland.com W odpowiedzi na przesłany formularz uczestnik konkursu otrzyma jednostronicowy dokument - kanwę modelu biznesowego. Na jego podstawie powinien opisać swój pomysł na współpracę z mBankiem.

- Zaproponowane działania powinny pomóc w zwiększeniu liczby użytkowników aplikacji mobilnej, zachęcić klientów mBanku do oszczędzania lub inwestowania albo umożliwić bankowi lepszą ocenę ryzyka kredytowego. Głównym kryterium oceny zaproponowanych przez uczestników koncepcji jest innowacyjność pomysłu oraz jego możliwości zastosowania w biznesie – wyjaśnia Bogna Antosiak.

Do 26 listopada br., organizatorzy konkursu - Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oraz mBank - wybiorą pięć najlepszych propozycji, które zostaną zaprezentowane podczas gali finałowej konkursu. Każdy finalista będzie miał na przedstawienie swojej koncepcji trzy minuty. Po prezentacji wszystkich wystąpień jurorzy ogłoszą ostateczny wynik. Gala odbędzie się 15 grudnia br., w Warszawie w siedzibie mBanku.

Laureat konkursu w nagrodę weźmie udział w programie akceleracyjnym w Tel Avivie, w ramach którego będzie uczestniczył m.in. w warsztatach i szkoleniach coachingowych, sesji mentoringowej mającej na celu stworzenie lub dopracowanie modelu biznesowego, a także spotkaniach z potencjalnymi inwestorami.  

Konkurs skierowany jest do młodych, dynamicznych firm, działających m.in. w branży IT oraz marketingowej, których działania są innowacyjne na rynku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.