Global Finance: mBank najlepszy w internecie
Copy

Kopiuj tekst

Global Finance: mBank najlepszy w internecie

mBank po raz kolejny został doceniony przez specjalistyczny magazyn finansowy Global Finance. W corocznym konkursie "World’s Best Internet Banks" serwisy transakcyjne mBanku dla klientów detalicznych i korporacyjnych uznano za najlepsze w Polsce. Bank wyróżniono także w dwóch dodatkowych kategoriach w bankowości korporacyjnej.

Od 15 lat prestiżowy magazyn Global Finance przyznaje wyróżnienia dla najlepszych banków internetowych w poszczególnych regionach świata. W tegorocznej edycji konkursu zgłoszenia oceniane były przez międzynarodowe grono ekspertów firmy Infosys. Zwycięzców wybierali zaś redaktorzy magazynu, biorąc pod uwagę takie kryteria jak jakość obsługi klientów internetowych, liczbę użytkowników on-line, efektywność strategii ich pozyskania, zakres oferowanych produktów oraz funkcjonalność i design platform internetowych. Wyróżnienia przyznano w dwóch kategoriach - bankowość detaliczna i korporacyjna - w wybranych państwach Azji, Afryki, Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy Zachodniej i Środkowo-Wschodniej. mBank został laureatem obu kategorii w Polsce.

- Potrójne zwycięstwo w tegorocznym konkursie "Best Corporate/Institutional Internet Banks" potwierdza wysoką pozycję bankowości internetowej mBanku i jej dostosowanie do potrzeb klientów korporacyjnych - mówi Dariusz Nalepa, dyrektor departamentu bankowości transakcyjnej mBanku. - Otrzymaliśmy nagrodę nie tylko za platformę CompanyNet, ale również zdobyliśmy trzecie z rzędu wyróżnienie dla platformy mFX w kategorii "Best in Online Treasury Services". Nasz serwis wciąż się rozwija, a o tym, że idziemy w dobrym kierunku, najlepiej świadczy nagroda dla nowej aplikacja mobilnej, mBank CompanyMobile - dodaje.

- W tym roku eksperci Global Finance docenili nie tylko bankowość internetową dla korporacji, ale także rozwiązania zaproponowane klientom indywidualnym. Uznanie mBanku za „Best Consumer Internet Bank” w Polsce udowadnia, że w zakresie usług on-line jesteśmy niekwestionowanym liderem - mówi Michał Panowicz, dyrektor banku ds. marketingu i rozwoju biznesu bankowości detalicznej.Tytuły "Best Corporate/Institutional Internet Bank" i "Best Consumer Internet Bank" w Polsce nie są jedynymi, jakie mBank ma na swoim koncie. Przez magazyn Global Finance bank został uznany również m.in. za najlepszy bank w kraju w zakresie trade finance i w zakresie obsługi walutowej. Znalazł się też na liście najbezpieczniejszych banków Europy Środkowo-Wschodniej.Global Finance to międzynarodowy, specjalistyczny magazyn, który od 27 lat zajmuje się analizą rynku finansowego na świecie. Obecnie jego nakład przekracza 50 tys. egzemplarzy, które docierają do czytelników w 180 krajach.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.