OFF-owo z mBankiem
Copy

Kopiuj tekst

OFF-owo z mBankiem

Pierwszego sierpnia w Dolinie Trzech Stawów po raz ósmy ustawiona została scena mBanku, na której zagrają najważniejsi artyści OFF Festivalu – imprezy dla fanów alternatywnych brzmień.

mBank jako mecenas wydarzenia, oprócz dobrej muzyki, gwarantuje także możliwość odprężenia w strefie relaksu oraz zrobienia pamiątkowego zdjęcia w fotomacie.

OFF Festival to od lat jedna z najistotniejszych imprez dla wielbicieli muzyki alternatywnej w Europie. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia na czterech scenach, w ciągu trzech dni wystąpi niemal 80 wykonawców z całego świata. Najbardziej znani, w tym Slowdive, The Notwist, Neutral Milk Hotel czy The Jesus and Mary Chain pojawią się na głównej scenie, której patronuje mBank.

Dodatkową  atrakcją, którą bank przygotował dla uczestników imprezy, jest strefa relaksu. Można tam odpocząć między kolejnymi koncertami, napić się kawy, poleżeć na leżakach, zrobić zdjęcie w fotomacie i zdobyć nagrody stanowiące niezbędnik każdego festiwalowicza.

Wszystkie punkty mBanku oznaczone zostały logo w kształcie telefonu. Ikona ta symbolizuje bankowość mobilną i jest znakiem rozpoznawczym mBanku – lidera tej kategorii.

OFF Festiwal organizowany jest cyklicznie od 2006 roku. Więcej na temat festiwalu: www.off-festival.pl
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.