mBank: ostatnia chwila, by dołączyć do subskrypcji Strategicznej Trzydziestki
Copy

Kopiuj tekst

mBank: ostatnia chwila, by dołączyć do subskrypcji Strategicznej Trzydziestki

Już 29. lipca br. kończy się subskrypcja pierwszego certyfikatu strukturyzowanego mBanku Strategiczna Trzydziestka. Produkt oparty o WIG30, bazuje na strategii TWIN WIN, która pozwala osiągać zyski zarówno podczas wzrostów, jak i umiarkowanych spadków indeksu. Certyfikat sprawdzi się jako dywersyfikacja portfela akcyjnego lub portfela funduszy inwestycyjnych, dając zabezpieczenie w okresie korekty.

Jeszcze przez dwa dni inwestorzy mogą nabywać certyfikaty Strategicznej Trzydziestki w mBanku. Produkt emitowany przez Raiffeisen Centrobank AG jest dostępny dla klientów korzystających z usługi eMakler. Certyfikaty będą notowane na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, co zapewni im płynność i pozwoli naich sprzedaż w dowolnym momencie.

Nowy certyfikat strukturyzowany mBanku, skonstruowany w modelu TWIN WIN, oparty jest o WIG30. Dzięki konstrukcji produktu inwestor może czerpać zysk (do 500 proc.) ze wzrostu indeksu WIG30 (zysk z inwestycji będzie taki sam jak wzrost indeksu), a także korzystać na jego spadkach – o ile w trakcie trwania produktu certyfikaty nie przekroczą ani razu bariery 70 proc. początkowej wartości indeksu. W takiej sytuacji strata na indeksie będzie oznaczać zysk klienta.

– Strategiczna Trzydziestka jest doskonałym rozwiązaniem dla inwestorów, którzy poszukują inwestycji pozwalających osiągać wysokie zyski przy ograniczonym ryzyku – mówi Marcin Konkel, menedżer Wydziału Produktów Inwestycyjnych w mBanku. Dzięki mechanizmowi TWIN WIN, certyfikat sprawdzi się jako dywersyfikacja portfela akcyjnego lub portfela funduszy inwestycyjnych, dając zabezpieczenie w okresie korekty i gwarantując w dniu wykupu zysk co najmniej na poziomie WIG-u 30. Co prawda okres inwestycji to 3 lata, ale inwestorzy będą mogli wyjść z niej w dowolnym momencie dzięki możliwości sprzedaży certyfikatów na giełdzie – dodaje ekspert.

Ponieważ certyfikat oferuje warunkową ochronę kapitału, przeznaczony jest dla klientów świadomych ryzyka inwestycyjnego. Więcej informacji na temat produktu Strategiczna Trzydziestka znajduje się na stronie mBanku: http://www.mbank.pl/notowania/gielda/oferty-publiczne/strategiczna-trzydziestka/

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego. Pełna oferta mBanku wraz z regulaminami będącymi jej integralną częścią jest dostępna na stronie www.mbank.pl.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.