mBank: e-seminarium z inwestowania dla klientów
Copy

Kopiuj tekst

mBank: e-seminarium z inwestowania dla klientów

W poniedziałek, 24 lutego, o godz. 15:00 mBank, po raz pierwszy w swojej historii, zorganizuje webinarium poświęcone inwestowaniu. Tego typu seminarium edukacyjne, w całości dotyczące jednego funduszu, to innowacja w polskiej bankowości i zapowiedź cyklu takich spotkań dla klientów banku.

E-seminarium dotyczyć będzie trwającej w banku subskrypcji Funduszu Zamkniętego PKO Strategii Obligacyjnych. Podczas jego trwania zarządzający funduszem zaprezentuje najistotniejsze aspekty jego strategii. Spotkanie będzie miało charakter interaktywny, co oznacza, że wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań.

- Webinarium ma przede wszystkim charakter edukacyjny, zależy nam na tym, aby nasi odbiorcy dobrze zrozumieli charakter udostępnianych przez nas produktów, zanim podejmą decyzję o skorzystaniu z nich - mówi Piotr Staniosz, specjalista ds. produktów inwestycyjnych w mBanku. -Poza innowacjami technologicznymi, które ułatwiają korzystanie z usług bankowych, chcemy propagować także świadome podejmowanie decyzji finansowych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii zapoznanie się z ofertą i ewentualna dyskusja z ekspertem na jej temat nie wymaga wizyty w placówce banku i bezpośredniego kontaktu z doradcą. Wystarczy usiąść w fotelu i włączyć się do dyskusji on-line - podsumowuje.

E-seminarium będzie bezpłatne i dostępne zarówno dla obecnych użytkowników mBanku, jak i potencjalnych klientów, zainteresowanych wspomnianym funduszem. Żeby wziąć w nim udział wystarczy w najbliższy poniedziałek o godz. 15:00 wejść na stronę dedykowaną wydarzeniu: http://www.mbank.pl/notowania/gielda/oferty-publiczne/pko-strategii-obligacyjnej/

Fundusz Zamknięty PKO Strategii Obligacyjnych jest skierowany do osób oczekujących zysków wyższych niż oferowane na standardowych lokatach, poszukujących możliwości dywersyfikacji swoich oszczędności oraz inwestowania na rynku instrumentów dłużnych. Jego celem jest osiąganie atrakcyjnej stopy zwrotu w średnim i długim okresie, niezależnie od sytuacji na rynkach finansowych. Stosowana strategia pozwala na inwestycje w wiele klas aktywów na rynkach dłużnym oraz pieniężnym. Fundusz wykorzystuje możliwości inwestycyjne globalnych rynków obligacji skarbowych i korporacyjnych, działając na giełdach o największym potencjale zysku w różnych regionach geograficznych.

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego. Pełna oferta mBanku wraz z regulaminami będącymi jej integralną częścią jest dostępna na stronie www.mbank.pl.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.