Nowe pakiety rachunków dla wolnych zawodów w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Nowe pakiety rachunków dla wolnych zawodów w mBanku

„Ja – Profesjonalista” to nowy pakiet rachunków w ofercie mBanku. Łączy w sobie dwa prestiżowe konta: rachunek firmowe mBiznes Profesjonalista i indywidualne mKonto Aquarius lub mKonto Aquarius Intensive. Nowy produkt jest skierowany do przedstawicieli wolnych zawodów, którzy chcą w jednym miejscu kompleksowo i wygodnie zarządzać swoimi finansami.

- Pakiet Ja – Profesjonalista to konta przeznaczone dla osób, które mają prowadzą tzw. jednoosobową działalność gospodarczą. Są wśród nich lekarze, adwokaci, informatycy, architekci, fotograficy, naukowcy czy tłumacze – mówi Agata Maczugowska, specjalista ds. produktów dla firm w mBanku. Pełną listę kodów PKD określających rodzaj działalności, dla których przeznaczony jest pakiet „Ja – Profesjonalista”, można znaleźć na stronie mBanku.

Nowa oferta produktowa to propozycja dla osób oczekujących od banku dopasowania do swoich potrzeb, sprawnej obsługi i wielu korzyści, wśród których wymienić można:
- jednego eksperta oferującego wsparcie w podejmowaniu zarówno prywatnych jak i firmowych decyzji finansowych
- pełną kontrolę nad finansami osobistymi i firmowymi
- większą zdolność kredytową, dzięki wyliczaniu jej z uwzględnieniem wpływów na konto indywidualne i firmowe
- bezpłatne przelewy pomiędzy rachunkiem indywidualnym a firmowym
- bezpłatne wpłaty gotówki na rachunek firmowy w placówkach mBanku

Pakiet Ja – Profesjonalista występuje w 3 wariantach, aby sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów: Ja – Profesjonalista Start dla jednoosobowych działalności gospodarczych prowadzonych krócej niż rok oraz Ja – Profesjonalista  i Ja – Profesjonalista Intensive.

Z rachunkiem mBiznes Profesjonalista klienci zyskują bezpłatne przelewy do ZUS i US, darmowe wypłaty z bankomatów własnych i w placówkach mBanku oraz kartę płatniczą bez opłat. - Dodatkowo wszyscy posiadacze prestiżowych mKont Aquarius, które są nieodłącznym elementem pakietu, dodatkowo korzystają z licznych przywilejów, takich jak pomoc Concierge Aquarius, bezpłatne bankomaty na całym świecie czy darmowe usługi maklerskie – wymienia Agata Maczugowska.

Z pakietu Ja – Profesjonalista można skorzystać składając wniosek online lub w placówkach mBanku.Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego. Pełna oferta mBanku wraz z regulaminami będącymi jej integralną częścią jest dostępna na stronie www.mbank.pl 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.