mBank: decyzja kredytowa w 30 sekund

mBank: decyzja kredytowa w 30 sekund

mBank rewolucjonizuje rynek bankowy kredytów. Od teraz stali klienci mogą skorzystać z kredytu gotówkowego oraz podwyższenia kredytu odnawialnego jeszcze szybciej. Decyzję o przyznaniu pieniędzy, mBank podejmie nie w ciągu 15 czy 5 minut, ale zaledwie w 30 sekund. Aby otrzymać pieniądze, nie trzeba wypełniać żadnych formularzy i dokumentów.

Już dziś w mBanku większość kredytów niezabezpieczonych udzielanych jest w ramach „Oferty dla Ciebie”, czyli spersonalizowanej oferty kredytowej dostępnej dla wybranych klientów w serwisie transakcyjnym banku (w nowym serwisie transakcyjnym dostępnej pod nazwą „Oferta specjalna”). Rozwiązanie to zostało wprowadzone przez mBank w lutym 2010 r. i od tego momentu bank systematycznie notuje wzrost sprzedaży w tym kanale.  - Dla przykładu w ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy 2013 roku wzrost sprzedaży kredytów w ramach „Oferty dla Ciebie” wyniósł 6 proc., co stanowi około 31 mln zł. W tym czasie blisko 90 proc. sprzedaży zrealizowana została w pełni on-line - mówi Dariusz Solski, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych w mBanku. - Sukces ten wynika przede wszystkim ze sprawnego procesu przyznawania kredytów w kanale elektronicznym. Teraz postanowiliśmy go jeszcze uatrakcyjnić. W tym celu przyspieszyliśmy wydanie decyzji kredytowej z 15 minut do 30 sekund oraz zrezygnowaliśmy z wypełnienia przez klienta jakichkolwiek wniosków i formularzy. Dzięki temu proces kredytowy mBanku jest najwygodniejszy i najszybszy na rynku bankowym - dodaje Dariusz Solski.   Proces szybkiego kredytu mBanku w trzech prostych krokach

Po zalogowaniu się do nowego serwisu bankowości elektronicznej, użytkownik widzi podsumowanie dostępnych środków wraz z wyliczoną przez bank ofertą kredytową. Jest ona przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy klienta z bankiem, m.in. obrotów na rachunku oraz historii kredytowej.

Aby skorzystać z propozycji, wystarczy tylko kliknięcie użytkownika w obszar oferty. Dalej w serwisie pojawia się osobne okno, gdzie należy jedynie wpisać kwotę finansowania oraz zaznaczyć na specjalnym suwaku okres kredytowania (w zależności od kwoty kredytu oraz preferencji klienta, od 3 do 60 miesięcy). Minimalna kwota kredytu gotówkowego w mBanku wynosi 500 zł. Po kliknięciu przycisku „dalej”, na ekranie użytkownika pojawia się ikona z informacją, że bank analizuje wniosek klienta i w ciągu 30 sekund wyda decyzję kredytową.

Następnie pojawia się podsumowanie dotyczące kredytu: kwota przyznanego limitu, okres kredytowania oraz wysokość miesięcznej raty, a także pliki PDF z dokumentami takimi jak umowa kredytowa. Po ich przeczytaniu klient powinien zaznaczać, że zapoznał się z nimi i akceptuje ich treść. Zawarcie umowy kredytowej odbywa się poprzez wpisanie kodu SMS przesłanego na numer telefonu zarejestrowany w banku. Środki udostępniane są na rachunku klienta niemalże w czasie rzeczywistym - zaraz po akceptacji umowy.    

Oferta szybkiego kredytu dostępna jest w ramach dwóch produktów:
kredytu gotówkowego i kredytu odnawialnego. Można z niej skorzystać po zalogowaniu do nowej bankowość elektronicznej mBanku.

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego. Pełna oferta mBanku wraz z regulaminami będącymi jej integralną częścią jest dostępna na stronie www.mbank.pl 
Załączniki
kredyt_1.jpg

grafika | 22,1 KB

PobierzPobierz
kredyt_3.jpg

grafika | 27,1 KB

PobierzPobierz
kredyt_2.jpg

grafika | 16,1 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.