Z mBankiem za migawkę nawet 200 zł mniej

Z mBankiem za migawkę nawet 200 zł mniej

mBank przygotował ofertę dla łodzian regularnie korzystających z usług Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Wszyscy, którzy za bilet miesięczny lub czasowy zapłacą za pośrednictwem mBanku, otrzymają zwrot 15 proc. poniesionych wydatków.

Według danych firmy BM Reflex, tylko w ciągu ostatniego roku ceny paliw w Polsce wzrosły o ok. 20 proc. Wysokie ceny utrzymują się również w Łodzi, gdzie średnia cena za litr benzyny wzrosła z poziomu 4,36 zł w 2010 r. do 5,59 zł obecnie.
Ceny paliwa sprawiają, że nawet co piąty Polak rozważa rezygnację z używania auta i zamierza częściej korzystać z komunikacji miejskiej (Raport Interia.pl i Home Broker).

Dla wszystkich łodzian, którzy już korzystają lub zamierzają rozpocząć korzystanie z transportu zbiorowego, mBank przygotował promocję, która pozwoli im zaoszczędzić nawet 200 zł rocznie przy zakupie biletów miesięcznych czy czasowych. W ramach promocji, bank oferuje zwrot 15 proc. kwoty wydanej na bilet miesięczny lub okresowy – warto zaznaczyć, że jest to najwyższa zniżka, jaką można uzyskać płacąc za bilet kartą.

Z propozycji mogą skorzystać zarówno obecni klienci banku, którzy po przystąpieniu do promocji przez 12 miesięcy mogą otrzymywać zwrot z transakcji na swój rachunek osobisty, jak również osoby nie będące przed 1 marca br. klientami banku. Wystarczy, że do 30 czerwca br. złożą wniosek o otwarcie rachunku eKonto lub izzyKonto w mBanku.

- W Łodzi mBank ma ponad sto tysięcy klientów, z których blisko dwie trzecie nie wydaje pieniędzy na benzynę, poruszając się po mieście głównie komunikacją miejską. Z perspektywy młodego, aktywnego klienta, to często wygodniejsze rozwiązanie. Jestem przekonana, że dla tej grupy osób zniżka na zakup migawki może być dużą zachętą do częstszego wyjmowania karty z portfela – mówi Jagoda Wierzbicka, kierująca Wydziałem Produktów Transakcyjnych w mBanku. – Ze statystyk MPK wynika, że ok. 150 tysięcy łodzian będzie od czerwca korzystać z elektronicznej migawki. Z naszego punktu widzenia to duża grupa potencjalnych klientów, którzy mogą być zainteresowani najwyższą oferowaną na łódzkim rynku zniżką na bilety komunikacyjne – dodaje Wierzbicka.

Aby otrzymać zwrot wydatków za bilety należy:

- w danym miesiącu kalendarzowym zakupić przynajmniej jeden bilet czasowy lub okresowy,

- zakup powinien być zrealizowany kartą debetową lub kredytową mBanku w biletomacie MPK  – Łódź czy w punkcie MPK na ul. Narutowicza 77.

- Można także zapłacić kartą przez internet lub wykonać mTransfer na stronie przewoźnika,w opisie transakcji powinno pojawić się sformułowanie wskazujące na zakup biletu, np. MPK LODZ.

Łączna roczna kwota zwrotu za bilety nie może przekroczyć 200 złotych. Do promocji łodzianie mogą przystępować do 30 czerwca br.

Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce, obsługującym blisko 2,8 mln klientów. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej. W niezależnych badaniach i plebiscytach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez klientów w Polsce. W roku 2011 został ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w prestiżowym plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka”. Otrzymał też tytuł „Złotego Banku2011” w plebiscycie „Złoty Bankier”.Załączniki
210x90-mbank-migawka.jpg

grafika | 6,22 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.