BRE Bank uruchamia oddzielny serwis o raportach rocznych

BRE Bank uruchamia oddzielny serwis o raportach rocznych

BRE Bank, jako pierwszy bank na polskim rynku, uruchomił pod adresem www.raportroczny.brebank.pl specjalny serwis poświęcony wyłącznie raportom rocznym.


- Zależało nam na stworzeniu oddzielnego, przejrzystego serwisu, dzięki któremu inwestorzy, analitycy, a także dziennikarze czy szerzej wszyscy zainteresowani, będą mieli prosty i łatwy dostęp do naszych raportów rocznych – wyjaśnia Wojciech Chmielewski, dyrektor biura relacji inwestorskich BRE Banku. – Będziemy rozwijać ten serwis i wzbogacać go o kolejne przydatne funkcjonalności oraz elementy zgłaszane przez użytkowników – dodaje.

Serwis www.raportroczny.brebank.pl zbudowany został w oparciu o intuicyjną nawigację, dzięki której szybko można odszukać interesujące treści znajdujące się w raportach rocznych banku. Dodatkowo wprowadzono możliwość pobrania dowolnej części raportu oraz jego wybranych danych, co znacznie ułatwia korzystanie z raportu.

Statyczne do tej pory treści, charakterystyczne dla raportów prezentowanych w formie papierowej, czy też jej elektronicznemu odwzorowaniu zostały w nowym serwisie wzbogacone o materiały multimedialne, a także nowoczesne, interaktywne wykresy i tabele.

Już wkrótce funkcjonalność raportu rocznego online będzie poszerzona o interaktywne narzędzie służące do analizowania danych (BRE Analyzer). Możliwe stanie się szybkie porównywanie informacji znajdujących się w poszczególnych raportach, czy też za różne okresy.

BRE Bank jest pierwszym polskim bankiem, który zdecydował się na prezentowanie swoich raportów rocznych w takiej formie.
Załączniki
raport-roczny-screen.jpg

grafika | 517 KB

PobierzPobierz