Handel akcjami z GPW możliwy przez smartfona

Handel akcjami z GPW możliwy przez smartfona

Dom Inwestycyjny BRE Banku udostępnił w Google Play specjalną, bezpłatną aplikację na smartfony z systemem operacyjnym Android. Aplikacja mobiBReBrokers umożliwia dokonywanie transakcji na akcjach spółek notowanych na GPW oraz na kontraktach terminowych, za pośrednictwem telefonu.

Aplikacja mobiBReBrokers jest jedną z nielicznych na polskim rynku platformą na telefony komórkowe, dzięki której możliwe jest dokonywanie transakcji na GPW. Dostępna jest bezpłatnie w Google Play i skorzystać z niej mogą wszyscy posiadacze rachunków maklerskich w Domu Inwestycyjnym BRE Banku.- Coraz więcej osób korzysta z Internetu za pośrednictwem telefonów komórkowych. W ten sam sposób mogą one mieć dostęp do rachunku maklerskiego i dzięki temu dokonywać transakcji na GPW z dowolnego miejsca – mówi Paweł Florczak, dyrektor Centralnego Biura Obsługi Klienta– Co ważne, na udostępnionej właśnie aplikacji mobiBReBrokers obowiązują te same stawki prowizji, jakie dostępne są przez Internet – dodaje.

Aplikacja mobiBReBrokers pozwala między innymi na:
- złożenie zlecenia na GPW,
-obejrzenie listy zleceń oraz transakcji,
-modyfikacje zleceń,sprawdzenie stanu rachunku i wyceny,
-podgląd notowań w wygodnej, konfigurowalnej tabeli,wyświetlanie listy transakcji zawartych w trakcie sesji dla wskazanego instrumentu,
-wyświetlanie informacji dodatkowych związanych z notowaniami instrumentu,
-prezentację wykresu z możliwością jego powiększania (dla kontraktów terminowych dostępna jest liczba otwartych pozycji),
-złożenie przelewu,swobodne przejście pomiędzy swoimi rachunkami w DI BRE Banku.

Wkrótce DI BRE Banku udostępni nową wersję aplikacji mobiBReBrokers, która będzie zintegrowana z notowaniami mobilnymi. Do tego czasu w celu uzyskania dostępu do notowań mobilnych należy w Google Play wpisać „DI BRE” i zainstalować aplikacje „Nom DI BRE”.

Więcej informacji na temat najnowszej aplikacji mobiBReBrokers dostępnej na telefony z systemem operacyjnym Android dostępnych jest na stronie internetowej Domu Inwestycyjnego BRE Banku pod adresem: http://www.dibre.pl/ui-pub/site/oferta_uslug/kanaly_dostepu/aplikacja_mobibrebrokers.
Załączniki
mobibrebrokers-vertical-for-dark-background-rgb.png

grafika | 41,3 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Dzięki klientom korporacyjnym mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji. 
mBank najlepszym cyfrowym bankiem dla korporacji w Polsce

mBank, został laureatem konkursu organizowanego przez  pmagazyn finansowy Global Finance w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks 2018”.
mBank do końca roku z 2 proc. na rachunku VAT

1 lipca wszedł w życie mechanizm podzielonej płatności - split payment. mBank jako jedyny „oprocentuje” saldo wybranego rachunku VAT do wysokości 200 000 zł. Do końca grudnia 2018 przedsiębiorstwa mogą liczyć na 2% zysku.
mBank Hipoteczny: debiut listów zastawnych na rynku międzynarodowym zakończony sukcesem

W ramach pierwszej zagranicznej benchmarkowej emisji listów zastawnych mBank Hipoteczny uplasował papiery o wartości 300 mln EUR i zapadalności 7 lat. Popyt ze strony inwestorów ponad 3-krotnie przewyższył zakładany poziom emisji.