Kibice zapłacą kartami mBanku z wizerunkiem Stadionu Narodowego

Kibice zapłacą kartami mBanku z wizerunkiem Stadionu Narodowego

W związku z mistrzostwami UEFA EURO 2012 BRE Bank przygotował specjalną, limitowaną serię zbliżeniowych kart płatniczych typu pre-paid z logo mBanku i wizerunkiem Stadionu Narodowego. Karty można nabyć w serwisie aukcyjnym Allegro.

Karty zbliżeniowe będą głównym środkiem płatniczym we wszystkim punktach usługowych na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie, gdzie wyeliminowano obrót gotówkowy. Można będzie nimi zapłacić także na terenie warszawskiej Strefy Kibica oraz w każdym innym punkcie obsługującym płatności zbliżeniowe. Dzięki temu obsługa kibiców zostanie znacznie przyspieszona.

– Wykorzystanie kart z technologią zbliżeniową to przede wszystkim znaczna oszczędność czasu podczas imprez masowych, kiedy wiele osób chce skorzystać z punktów gastronomicznych w krótkim czasie – wyjaśnia Dariusz Nalepa, dyrektor departamentu bankowości transakcyjnej BRE Banku. – Ponieważ przy płatnościach za transakcje do kwoty 50 zł nie jest wymagane podanie numeru PIN, odbywają się one szybciej – dodaje.

Z mBankowych kart pre-paid będzie można skorzystać zarówno w trakcie mistrzostw, jak i już po nich. – Jest to możliwe, ponieważ kartę w każdej chwili można doładować, wpłacając dowolną kwotę na osobny numer rachunku – wyjaśnia Dariusz Nalepa z BRE Banku i dodaje, że dzięki temu kibice zyskują nie tylko praktyczne narzędzie do szybkich płatności, ale również użyteczną pamiątkę związaną z mistrzostwami w piłce nożnej.

Karty z logo mBanku i wizerunkiem Stadionu Narodowego można zamówić za pośrednictwem portalu aukcyjnego Allegro.W trakcie meczów UEFA EURO 2012, rozgrywanych na Stadionie Narodowym w Warszawie, będzie można płacić również pozostałymi kartami debetowymi i kredytowymi mBanku z funkcją zbliżeniową.

Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce, obsługującym blisko 2,8 mln klientów. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej. W niezależnych badaniach i plebiscytach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez klientów w Polsce. W roku 2011 został ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w prestiżowym plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka”. Otrzymał też tytuł „Złotego Banku2011” w plebiscycie „Złoty Bankier”.
Załączniki
karta-ncs-visa-awers.jpg

grafika | 121 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.