Nawet 250 zł za polecenie rachunku z produktem kredytowym

Nawet 250 zł za polecenie rachunku z produktem kredytowym

Program rekomendacyjny mBanku wzbogaca się o kolejne produkty, tym razem kredytowe. Dzięki poleceniu znajomym kredytu gotówkowego, odnawialnego czy karty kredytowej klient banku może otrzymać łącznie nawet 250 zł.


Jak wynika z badania Internet Banking Monitor, przeprowadzonego przez ARC Rynek i Opinia, co trzeci klient banków w Polsce podjął decyzję o wyborze rachunku w banku dzięki poleceniu znajomego lub członka rodziny. Klienci mBanku mogą rekomendować swój bank w ramach stałego programu PolecamBank, który został właśnie rozszerzony o możliwość polecenia produktów kredytowych.

- Z punktu widzenia banku posiadającego jedną z największych grup klientów skłonnych do polecania jego usług (wg badania Audyt Bankowości Detalicznej, Pentor), rozwijanie narzędzia dopasowanego do tego trendu o kolejne produkty jest działaniem uzasadnionym -  tłumaczy Mateusz Karewicz, odpowiedzialny za stworzenie programu PolecamBank. – Już dziś w programie zarejestrowanych jest ponad 50 tys. klientów, którzy aktywnie rekomendują swoim znajomym rachunki w mBanku. To dla nas więc nie tylko ważne przedsięwzięcie wizerunkowe, ale i ciekawy kanał akwizycji – dodaje Karewicz.Dzięki zmianom w PolecamBank, polecić można eKonto z kredytem odnawialnym, kartą kredytową lub z kredytem gotówkowym. Za polecenie  rachunku z jednym z powyższych trzech produktów kredytowych mBank wypłaci 250 zł premii, czyli tradycyjne 50 zł za aktywnie polecony rachunek bieżący oraz dodatkowo 200 zł za produkt kredytowy. Zasady działania programu są proste. Zarejestrowany w programie PolecamBank klient podaje nr swojego rachunku innej osobie, której poleca usługi banku. Znajomy wnioskuje o kartę kredytową, kredyt odnawialny lub gotówkowy, wpisując ostatnie 10 cyfr rachunku należącego do polecającego. Jeśli kredyt zostanie przyznany i uruchomiony, polecający otrzyma 200 zł premii. W przypadku karty kredytowej premia dla polecającego zostanie wypłacona, jeśli posiadacz dokona nią przynajmniej jednej, dowolnej płatności.

Do uruchomionego w mBanku produktu kredytowego zawsze otwierane jest bezpłatne eKonto, służące do jego obsługi. Będzie ono traktowane także jako rachunek otwarty z polecenia, więc jeśli  zaproszona osoba spełni podstawowy warunek aktywności, związany z płatnościami kartą ( min. 200 zł dla Klientów w wieku od 26 lat i min. 100 zł dla Klientów w wieku do 26 lat), polecający otrzyma dodatkowo 50 zł. W sumie aż 250 zł.

Dodatkowo, jeśli mBank nie będzie mógł przyznać kredytu osobie, której go rekomendowano, polecający otrzyma premię w wysokości 30 zł. Nie ma możliwości polecenia więcej niż jednego produktu kredytowego.

Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce, obsługującym blisko 2,8 mln klientów. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej. W niezależnych badaniach i plebiscytach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez klientów w Polsce. W roku 2011 został ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w prestiżowym plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka”. Otrzymał też tytuł „Złotego Banku 2011” w plebiscycie „Złoty Bankier”.
Załączniki
poelcambank.jpg

grafika | 36,5 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.