Rabat na kliknięcie

Rabat na kliknięcie

mBank udostępnił użytkownikom Facebooka unikalną aplikację, która pozwala otrzymać nawet 50-procentową zniżkę na zakupy u wybranego partnera z programu rabatowego. O otrzymaniu zniżki decydują sami użytkownicy, głosując na jedną spośród pięciu ofert.  

Aplikacja „Razem Taniej!” została udostępniona fanom profilu mBanku w portalu społecznościowym Facebook. Aby móc z niej skorzystać, wystarczy polubić fanpage mBank Polska. Dzięki aplikacji, fani mBanku mogą uzyskać atrakcyjne i wyższe niż zazwyczaj zniżki na zakupy u pięciu partnerów programu rabatowego w mBanku: Pizza Dominium  - rabat 50 proc., Yves Rocher  -  50 proc., Top Secret  -  30 proc., DUKA  -  20 proc. , Merlin.pl  -  15 proc.

Warunkiem uruchomienia każdego rabatu jest uzbieranie minimum 1 tys. głosów oddanych na konkretnego partnera. Do 16 września br. użytkownicy mogą polecać sobie wzajemnie wybraną ofertę, aby uzbierać wymaganą liczbę głosów.  

- Przeniesienie akcji specjalnej programu rabatowego na Facebooka ma na celu promowanie programu rabatowego i jego najlepszych partnerów dzięki wykorzystaniu wirusowości mechanizmu aplikacji. Chcemy także zachęcić użytkowników do interakcji z profilem mBank Polska – mówi Izabela Kwiatkowska, opiekująca się fanpage mBanku na Facebooku. – Mając na uwadze chęć rywalizowania, zamiłowanie do zniżek i rozrywki wśród fanów mBanku, ustanowiono minimalny limit głosów, po osiągnięciu którego rabat będzie aktywny. Dla każdej oferty wynosi on 1 tys.  – dodaje Kwiatkowska.

Jeśli swoje głosy na ofertę odda wystarczająca liczba fanów, rabat zostanie uruchomiony i wysłany w postaci kodu SMS na podany w aplikacji numer telefonu, który powinien być zgodny z numerem zarejestrowanym w serwisie transakcyjnym banku.Link do aplikacji:  http://apps.facebook.com/mbank_rabat/
Załączniki
rabaty.jpg

grafika | 25,6 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.