Nowa kampania konta i ubezpieczeń komunikacyjnych w mBanku

Nowa kampania konta i ubezpieczeń komunikacyjnych w mBanku

mBank rozpoczyna kolejną kampanię reklamową eKONTA. Tym razem rachunek prezentowany jest w kontekście ubezpieczeń komunikacyjnych, oferowanych ze zniżką. Dodatkowo, klienci banku mogą też skorzystać z promocyjnego oprocentowania na mSaverze oraz innych bankowych okazji.

Wraz z rozpoczynającą się kampanią promocyjną, startuje również promocja w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych mBanku. Poza „Gwarancją Najniższej Ceny na OC i AC”, dzięki któremu oferowana polisa będzie najtańszą na rynku, bank we współpracy z BRE Ubezpieczenia TUiR SA oferuje dodatkowe rabaty w wysokości 20 proc. na AC i 10 proc. na OC mDirect. Aby z nich skorzystać, wystarczy wykupić polisę i do końca br. założyć darmowy rachunek eKONTO. Ze zniżki będzie można skorzystać do 31 marca 2013 r.

Dla klientów, którzy otworzą eKONTO i nie zdecydują się skorzystać ze zniżki na polisę, bank przygotował dwie alternatywne propozycje:

- zwrot 10 proc. wartości transakcji dokonanych kartą przez Internet,lub

- zwrot do 240 zł za doładowania telefonu komórkowego.

Klient otwierający eKONTO może wybrać jedną z trzech przedstawionych mu ofert.

Dodatkowo, osoby otwierające rachunek w mBanku, wciąż mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania rachunku mSaver, wynoszącego 9 proc.

 - Tym razem zdecydowaliśmy się promować nasze konto przez pokazanie dwóch wyróżników, których klienci nie znajdą w innych bankach czyli programu mSaver i Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych. Polisy komunikacyjne cieszą się od lat ogromną popularnością, a program oszczędnościowy mSaver odniósł już duży sukces akwizycyjny, zachęcając ponad 100 tys. osób do regularnego oszczędzania. Na popularności obu tych produktów opieramy jesienną komunikację – tłumaczy Piotr Jakubowski, odpowiedzialny za kształt kampanii.

Działania reklamowe będą prowadzone do 9 grudnia br. i skoncentrują się na telewizji (kanał: TVN, TVN7, TVN24, TVN Turbo, Polsat News, Polsat Sport, Superstacja, Discovery, AXN, Ale Kino, Canal+, Comedy Central, FoxLife, Kino Polska, National Geographic i inne) oraz internecie (o2, nk.pl, otoMoto, mojeauto, inMOBI, Interia Mobile, WP). Kampanię opracowała agencja AMBASADA Brand Communications, a media zaplanował dom mediowy MPG.

Elementem nowej kampanii jest premierowy spot telewizyjny, wyreżyserowany przez Bartosza Prokopowicza, a wyprodukowany przez Flota Film.

Załączniki
ekonto-oc-ac-klienci-15-11-12.jpg

grafika | 50,2 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.