mBank pokazuje się studentom

mBank pokazuje się studentom

Największy bank internetowy rozpoczął właśnie działania promocyjne skierowane do studentów. Na polskich uczelniach oraz w najważniejszych punktach akademickich pojawią się kreacje zachęcające do skorzystania z usług banku, a studenci, którzy staną się klientami mBanku, będą mogli skorzystać z dwóch promocji.

Nowe działania promocyjne firmowane są hasłem „eKONTO daje radę”, a grupą docelową jest młodzież akademicka. W ramach aktywności podkreślane są główne cechy rachunku osobistego w mBanku, czyli szczególnie istotne z punku widzenia studenta bezpłatne prowadzenie konta oraz przelewy internetowe.Kampania łączy się z przygotowaną specjalnie dla studentów promocją, w ramach której otwierając rachunek osobisty, student otrzymuje za darmo mPykacz – zbliżeniową kartę debetową w formie breloka w systemie MasterCard PayPass.Dodatkowo, jeśli student otworzy rachunek do końca stycznia 2012 r., a później wykona kartą minimum trzy transakcje na kwotę co najmniej 100 zł, otrzyma w prezencie pendrive.Działania promocyjne prowadzone będą w grudniu br. oraz styczniu 2012 r. W ich ramach zaplanowano obecność kreacji reklamowych na największych krajowych uczelniach, na citylightach i billboardach w najważniejszych punktach akademickich oraz w prasie studenckiej. Dodatkowo, na 50 uczelniach zostaną przeprowadzone akcje ambientowe, zachęcające do otworzenia rachunku. Kreacje do kampanii przygotowała agencja Ambasada Brand Communication, ambient zaplanował Albedo Marketing, a media zakupił dom mediowy MPG.Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce, obsługującym 2,7 mln Klientów. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej. W niezależnych badaniach i plebiscytach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez Klientów w Polsce (m.in. Audyt Bankowości Detalicznej TNS Pentor za I kwartał 2011 r.). W roku 2011 mBank został także ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w prestiżowym plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka”.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.