Czas Złotówki II w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Czas Złotówki II w mBanku

mBank rozpoczyna subskrypcję 6-miesięcznej lokaty strukturyzowanej „Czas Złotówki II ”, umożliwiającej osiągnięcie zysku dzięki umocnieniu się narodowej waluty wobec euro. Ostateczne oprocentowanie zostanie ustalone w dniu otwarcia lokaty i wyniesie maksymalnie 5 proc. w skali pół roku.

Aktywem bazowym lokaty strukturyzowanej „Czas Złotówki II” jest kurs polskiego złotego wobec euro ogłaszany na fixingu Narodowego Banku Polskiego.Zapisy w ramach subskrypcji przyjmowane są do 30 listopada br., minimalna kwota inwestycji wynosi 1 tys. zł. Lokata objęta jest 100-proc. gwarancją zainwestowanego kapitału. Inwestujący nie ponosi opłaty za jej uruchomienie i zarządzanie. Produkt umożliwia osiągnięcie zysku w wysokości nawet 5 proc. w skali 6 miesięcy. Wypłata odsetek będzie uzależniona od kształtowania się kursu złotego wobec euro w okresie od 1 grudnia 2011 r. do 31 maja 2012 r.- Lokata Czas Złotówki II jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów oczekujących krótkoterminowego produktu strukturyzowanego, który oferuje wysoki potencjał zysku przy jednoczesnym bezpieczeństwie zainwestowanego kapitału. Konstrukcja produktu i zaproponowany scenariusz inwestycyjny są zgodne z opiniami ekonomistów odnośnie kształtowania się kursu EUR/PLN w perspektywie najbliższych 6 miesięcy – mówi Michał Szrajber, odpowiedzialny za wdrożenie produktu w mBanku.Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce, obsługującym 2,7 mln Klientów. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej. W niezależnych badaniach i plebiscytach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez Klientów w Polsce (m.in. Audyt Bankowości Detalicznej TNS Pentor za I kwartał 2011 r.). W roku 2011 mBank został także ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w prestiżowym plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka”.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.