Wspólny oddział BRE i MultiBanku w Koszalinie

Wspólny oddział BRE i MultiBanku w Koszalinie

W połowie listopada BRE Bank otworzy w Koszalinie pierwszy oddział, w którym połączona zostanie obsługa klientów detalicznych MultiBanku i korporacyjnych BRE. Koszalińska placówka to ostatnia, którą bank otwiera w ramach projektu rozbudowy sieci korporacyjnej.

W 2011 roku BRE intensywnie rozwijał sieć oddziałów korporacyjnych, aby być jak najbliżej lokalnego biznesu. Obecnie ma już 29 w pełni operacyjnych oddziałów i 19 biur korporacyjnych. Sieć MultiBanku to natomiast 136 oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce.  –  Nasz biznes opiera się na relacjach i dlatego obok najwyższej jakości produktów i usług dbamy również o jak najlepszą znajomość specyfiki branż i lokalnych rynków naszych klientów – tłumaczy Przemysław Gdański, członek zarządu BRE Banku. – Oddział w Koszalinie jest jednak szczególny, łączymy w nim obsługę klientów detalicznych i korporacyjnych, to pierwsza tego typu placówka w naszym banku – dodaje.- Testujemy rozwiązanie, w ramach którego klient korporacyjny będzie obsługiwany w jednym miejscu także w zakresie finansów osobistych. Obecność doradcy MultiBanku w oddziale to gwarancja najwyższej jakości obsługi, potwierdzonej pierwszym miejscem w prestiżowym rankingu ""Przyjazny Bank Newsweeka"" – mówi odpowiedzialny za bankowość detaliczną członek zarządu BRE Banku, Jarosław Mastalerz.Projekt połączenia obsługi korporacyjnej i detalicznej, to przede wszystkim chęć zwiększenia efektywności oraz optymalizacji kosztów funkcjonowania oddziału. Znajdzie się tam wspólna przestrzeń obsługi klienta oraz sale na spotkania, a także przestrzeń infrastrukturalna. Co ważne, połączenie obsługi obu segmentów nie jest związane z redukcją zatrudnienia, pozwala natomiast na większą koncentrację zespołu oddziału na celach operacyjnych i obsłudze klientów.- W koszalińskim oddziale wspólna będzie część kasowa, gdzie klient może realizować transakcje gotówkowe, czy też skorzystać z bankomatu. Jednak za sprzedaż i relacje z klientami korporacyjnymi i detalicznymi odpowiedzialne będą odrębne zespoły – tłumaczy Przemysław Gdański. – Chęć ograniczenia kosztów funkcjonowania placówki nie jest jedynym celem projektu. Wielu naszych klientów korzysta jednocześnie z usług bankowości detalicznej oraz korporacyjnej. Teraz, będą mogli w jednym miejscu załatwić wszystkie sprawy związane z kontaktem z nami - dodaje .
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.