mBank: trzy promocje na popularny kredyt odnawialny
Copy

Kopiuj tekst

mBank: trzy promocje na popularny kredyt odnawialny

"

Jak wynika z analiz mBanku, limit w koncie to najczęściej wykorzystywany kredyt konsumpcyjny. Klienci banku szczególnie chętnie sięgają po niego w listopadzie, kiedy wykorzystują dwa razy więcej środków z limitu niż średnio w całym roku. Dla korzystających z kredytu odnawialnego bank przygotował trzy jesienne promocje z zerami w tle.

Wśród osób posiadających kredyt konsumpcyjny, co 5. wybrała kredyt odnawialny. Jak wynika z obserwacji banku, jest to najczęściej wykorzystywany produkt kredytowy, ponieważ jego udział w puli średnich miesięcznych wydatków i rat kredytowych to blisko 40 proc., co potwierdza częstotliwość wykorzystania kredytów odnawialnych.

- Klienci rozpatrują kredyt odnawialny jako źródło dodatkowych pieniędzy na przekraczające budżet wydatki zaplanowane lub jako zabezpieczenie przed nieprzewidzianymi sytuacjami. Potwierdza to sposób wykorzystania produktu, nacechowany znaczną sezonowością.  – tłumaczy Sebastian Wasiak, odpowiedzialny za ofertę kredytów odnawialnych w mBanku i MultiBanku. - Tradycyjnie już trzeci i czwarty kwartał roku to okres, w którym notujemy wzmożone zainteresowanie ofertą limitu w koncie, do czego przyczyniają się wydatki związane z okresem wakacyjnym, potem szkolnym i wreszcie świątecznym. Rekordowe miesiące to sierpień i listopad. – dodaje Wasiak.

Jak pokazują analizy, w listopadzie klienci banku wykorzystują dwa razy więcej z dostępnych  w ramach limitu środków, niż średnio w całym roku. Po sierpniu, to drugi miesiąc w roku, w którym widać tak znaczny wzrost. Dla osób zainteresowanych kredytem odnawialnym bank przygotował trzy oferty specjalne:

  • Brak prowizji przy podwyższeniu kredytu odnawialnego

Aby podwyższyć obecnie posiadany limit w rachunku wystarczy zadzwonić na mLinię lub samodzielnie złożyć prosty wniosek on-line w serwisie transakcyjnym. Promocja obowiązuje do 30.11.2011r.

  • Przedłużenie promocji: brak prowizji i niższe oprocentowanie przy przeniesieniu kredytu odnawialnego z innego banku

Klienci przenoszący limit w koncie z innego banku  nie zapłacą prowizji oraz otrzymają oprocentowanie w wysokości 9,9 proc. na kolejne 12 miesięcy. Promocja trwa do odwołania.

  • Przedłużenie promocji: ""Kredyt odnawialny za 0 PLN"", czyli brak prowizji przy udzieleniu kredytu

Promocja obowiązuje dla stałych i nowych klientów mBanku, wystarczy do 30 listopada br. zadzwonić na mLinię lub złożyć prosty wniosek w serwisie transakcyjnym a limit w rachunku zostanie przyznany bez prowizji.  

Stali klienci, którym bank wyliczył limity kredytowe w ramach specjalnej „Oferty dla Ciebie” mogą skorzystać z poszczególnych promocji składając prosty wniosek on-line a decyzja kredytowa będzie wydana nawet w 15 minut.

Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce, obsługującym 2,7 mln Klientów. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej. W niezależnych badaniach i plebiscytach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez Klientów w Polsce (m.in. Audyt Bankowości Detalicznej TNS Pentor za I kwartał 2011 r.). W roku 2011 mBank został także ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w prestiżowym plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka”.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.