Złoty Kurs w mBanku

Złoty Kurs w mBanku

mBank rozpoczyna subskrypcję 12-miesięcznej lokaty strukturyzowanej „Złoty Kurs”, umożliwiającej osiągnięcie zysku dzięki stabilnemu umocnieniu narodowej waluty wobec franka szwajcarskiego. Ostateczne oprocentowanie zostanie ustalone w dniu otwarcia lokaty i wyniesie od 8,20 do 8,60 proc. w skali roku.

Aktywem bazowym lokaty strukturyzowanej „Złoty Kurs” jest kurs polskiego złotego wobec franka szwajcarskiego ogłaszany na fixingu NBP.Zapisy w ramach subskrypcji przyjmowane są do 2 sierpnia br., minimalna kwota inwestycji wynosi 1 tys. zł. Lokata objęta jest 100-proc. gwarancją zainwestowanego kapitału. Inwestujący nie ponosi opłaty za jej uruchomienie i zarządzanie. Produkt umożliwia osiągnięcie zysku w wysokości nawet 8,60 proc. Wypłata odsetek będzie uzależniona od kształtowania się kursu złotego wobec franka szwajcarskiego podczas 251 dni roboczych w okresie od 3 sierpnia 2011 r. do 31 lipca 2012 r.Według nas jest to dobry moment na otwarcie lokaty, która zakłada umocnienie się polskiego złotego do franka szwajcarskiego. Po uspokojeniu atmosfery na rynkach globalnych, do którego powinno dojść jeszcze w okresie wakacyjnym, prawdopodobnie kurs walutowy CHF/PLN powróci do stabilizacji na niższych poziomach – mówi Michał Szrajber, odpowiedzialny za wdrożenie produktu w mBanku.mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ciągu przeszło 10. lat istnienia na rynku, otrzymał dziesiątki nagród i wyróżnień, w tym te najcenniejsze: m.in. tytuł „Złotego Banku 2010” w plebiscycie Bankier.pl i Pay U, przyznawany przez internautów (luty 2011 r.), tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator (grudzień 2010 r.) oraz przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010” (wrzesień 2010 r.).
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.