Bankowość mobilna mBanku do sprawdzenia nad Bałtykiem

Bankowość mobilna mBanku do sprawdzenia nad Bałtykiem

"

Plażowicze mogą sprawdzić nowy serwis mobilny mBanku w Wakacyjnych Strefach Orange nad polskim morzem. Dzięki prowadzonym działaniom promocyjnym, Klienci dowiedzą się, że z konta w komórce można wygodnie korzystać także podczas wakacji.

Wakacyjne Strefy sieci Orange, przygotowywane we współpracy z internetowym mBankiem, co tydzień będą pojawiać się na innej, nadbałtyckiej plaży. Pierwsze trzy strefy, w których Klienci banku i operatora będą mogli poznać nowe technologie, zostały właśnie uruchomione w Międzyzdrojach, Mrzeżynie i Gdyni. Akcja zakończy się 21. sierpnia odwiedzinami w Niechorzu, Rowach i Gdyni - Orłowo.

W specjalnych strefach urlopowicze będą mogli zapoznać się m.in. z nową „lekką” wersją serwisu transakcyjnego mBanku dla urządzeń mobilnych (mBank lajt). Chcemy pokazać Klientom, że korzystanie z rachunku za pośrednictwem telefonu może być wygodne i proste, a bank może być z nimi wszędzie, także podczas wakacji nad morzem  – komentuje Piotr Jakubowski, z wydziału promocji mBanku.

Obecność w Wakacyjnych Strefach Orange jest częścią działań promujących usługi bankowości mobilnej. W ich ramach bank prowadzi także intensywną kampanię w głównych portalach internetowych, w tym w ich mobilnych wersjach. Kreacje mBanku, pokazujące jak bank „dopasował się” do komórek użytkowników, pojawią się w wakacje także na outdoorze i w kinach. Prowadzone będą również akcje ambientowe.

W kreacjach reklamowych pojawiają się nawiązania do ostatniej kampanii banku, w której pytano: potrzebujesz gwiazdora, by wybrać bank? Tym razem bank informuje, że zamiast wydawać pieniądze na gaże celebrytów, woli inwestować w nowoczesne rozwiązania dla Klientów – w tym w usługi bankowości mobilnej.

Klienci mBanku już dziś należą do grupy użytkowników najchętniej korzystających z banku w komórce. Tylko w ciągu dwóch ostatnich miesięcy poprzedniego roku do serwisu transakcyjnego mBanku za pośrednictwem telefonów zalogowało się 100 tys. osób. Z kolei od momentu uruchomienia nowej „lekkiej” wersji serwisu transakcyjnego w połowie czerwca, skorzystało z niej 20 tys. osób.

 mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ciągu przeszło 10. lat istnienia na rynku, otrzymał dziesiątki nagród i wyróżnień, w tym te najcenniejsze: m.in. tytuł „Złotego Banku 2010” w plebiscycie Bankier.pl i Pay U, przyznawany przez internautów (luty 2011 r.), tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator (grudzień 2010 r.) oraz przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010” (wrzesień 2010 r.).

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.