BRE Bank najlepszym bankiem w Polsce

BRE Bank najlepszym bankiem w Polsce

BRE Bank został uznany najlepszym bankiem w Polsce przez prestiżowy Euromoney Magazine w dorocznym konkursie Euromoney Awards for Excellence. To kolejna, po kwietniowym wyróżnieniu przyznanym przez Global Finance, nagroda potwierdzająca silną pozycję BRE na polskim rynku.Euromoney Awards for Excellence 2011 to doroczna nagroda przyznawana przez magazyn będący jednym z najważniejszych źródeł wiedzy i informacji o europejskim rynku finansowym – Euromoney Magazine. BRE zwyciężył w kategorii Best Bank, w której oceniana jest kondycja finansowa i wyniki instytucji oraz jej pozycja na lokalnym rynku. W uzasadnieniu do nagrody jury Euromoney Awards zwróciło uwagę, że BRE Bank rozwija się szybciej niż rynek, posiadając aktywa na poziomie 90 mld i pokazuje wyniki, przewyższające prognozy analityków.- Kolejna prestiżowa instytucja uznaje BRE za najlepszy bank w Polsce. To znaczące wyróżnienie i uznanie naszych osiągnięć przez ekspertów europejskiego rynku bankowego – mówi Cezary Stypułkowski, prezes zarządu BRE Banku. – Ta nagroda potwierdza naszą pozycje na lokalnym rynku zarówno wśród klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych – dodaje.Wcześniej Euromoney Magazine docenił tytułem „Best Private Banking in Poland” usługi bankowości prywatnej i zarządzania majątkiem BRE Banku”. Prestiżowy brytyjski magazyn finansowy Euromoney Magazine wyróżnił ofertę BRE Private Banking & Wealth Management po raz czwarty za najlepszą dla zamożniejszych klientów. BRE otrzymał tę nagrodę także w 2007, 2009 i 2010 roku.W kwietniu tego roku BRE uznany został najlepszym bankiem w Polsce przez magazyn Global Finance. Bank uhonorowano w konkursie “Best Emerging Market Banks In CEE (Najlepsze Banki Rynków Wchodzących – Europa Środkowo-Wschodnia)”. Wcześniej, w listopadzie 2010 BRE otrzymał tytuł Najlepszego Korporacyjnego Banku Internetowego w Europie Środkowo-Wschodniej.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.