W mBank mobile rozmawiaj taniej z zagranicy

W mBank mobile rozmawiaj taniej z zagranicy

Operator komórkowy mBank mobile wprowadził niższe stawki za połączenia wykonywane w ramach usługi roamingowej. Promocja obowiązuje w okresie wakacyjnym, a skorzystać z niej może każdy użytkownik mBank mobile.

Wakacyjna promocja połączeń w ramach sieci mBank mobile polega na obniżeniu opłaty za połączenia wychodzące do Polski. W ramach promocji, Klienci mBank mobile zapłacą 0,69 zł za minutę połączenia z: Egiptu, Grecji, Hiszpanii, Niemiec, Portugalii, Turcji, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Wyjeżdżając na wakacje Abonenci mBank mobile nie muszą już obawiać się wzrostu opłat za telefon, związanych z korzystaniem z roamingu. Wakacyjna promocja w mBank mobile ma za zadanie nie tylko ograniczyć koszty rozmów naszych Klientów, ale także zachęcić ich do telefonowania do bliskich w kraju i dzielenia się wrażeniami z podróży- mówi Kamila Korzeniewska, odpowiedzialna za wprowadzenie promocji.

Aby skorzystać z promocji należy mieć aktywowaną wcześniej usługę roamingu. Zlecenia aktywacji promocji Użytkownik dokonuje wpisując na klawiaturze telefonu odpowiedni kod (*101*11*88#) oraz naciskając przycisk „zadzwoń". Promocja jest aktywowana w ciągu 24 godzin, o czym Klient jest powiadamiany za pomocą wiadomości SMS.

Promocja trwa do 30 września br. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 5 zł.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ciągu przeszło 10. lat istnienia na rynku, otrzymał dziesiątki nagród i wyróżnień, w tym te najcenniejsze: m.in. tytuł „Złotego Banku 2010” w plebiscycie Bankier.pl i Pay U, przyznawany przez internautów (luty 2011 r.), tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator (grudzień 2010 r.) oraz przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010” (wrzesień 2010 r.).
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.