Z mDirect bezpieczniej na drodze
Copy

Kopiuj tekst

Z mDirect bezpieczniej na drodze

Klienci mBanku mogą wypróbować nowoczesny pakiet usług assistance, dostępnych wraz z kartą mDirect AUTOPOMOC.

Promocja, przygotowana wraz z portalem Money.pl pozwala zmotoryzowanym Klientom mBanku bezpłatnie uzyskać kartę AUTOPOMOC, ważną przez 30 dni.

W ramach pakietu ochronnego oferowanego wraz z AUTOKARTĄ mBanku można liczyć na pomoc m.in. w przypadku:
- awarii pojazdu,
- wypadku na drodze,
- awarii ogumienia,
- użycia nieprawidłowego paliwa,
- zatrzaśnięcia kluczyków w pojeździe.

W ramach pakietu można także otrzymać pomoc w bardziej nietypowych wypadkach, szczególnie gdy występuje potrzeba holowania pojazdu lub jego naprawy albo dowozu paliwa w sytuacji jego braku. Można także skorzystać z całodobowej infolinii, gdzie Kierowca uzyska informacje o warunkach pogodowych, sugerowanych połączeniach i objazdach, lokalizacjach stacji benzynowych i warsztatów, połączeniach lotniczych i promowych, etc.

Nowością jest usługa concierge, dzięki której można zamówić stolik w restauracji, bilety na wybrany koncert, spektakl lub mecz albo wynająć samochód czy zorganizować dostawę zakupów, pomoc domową, podróż lub czas wolny.

Kartę mogą aktywować posiadacze eKONTA w mBanku za pośrednictwem serwisu Money.pl, składając wniosek aktywacyjny. Aktywacji karty można dokonać
do 29 kwietnia 2010 r.

Karta jest ważna przez 30 dni w terminie wskazanym podczas aktywacji (maksymalnie do 30 kwietnia 2010 r.), jednak nie wcześniej niż następnego dnia kalendarzowego po aktywacji karty. Z ubezpieczenia może skorzystać 2000 Klientów.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych
mBanku, tworzony we współpracy z BRE Ubezpieczenia, oferuje Klientom wygodne porównanie i zakup on-line polis OC i AC. W ramach usługi dostępne są produkty: HDI Asekuracja, Benefia (część Vienna Insurance Group) oraz mDirect (oferowane przez BRE Ubezpieczenia TUiR SA). W lutym 2009 r. produkt został doceniony w ramach programu „Najwyższa jakość"" i utytułowany mianem „Produktu roku"".
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.