Idzie wiosna, a wraz z nią niższe marże kredytów w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Idzie wiosna, a wraz z nią niższe marże kredytów w mBanku

Wszyscy, którzy wraz z nadejściem wiosny poczują wiatr zmian i zamarzą o własnym mieszkaniu, będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty kredytów hipotecznych. mBank obniżył stawki marż w złotych i w euro, w tym także dla kredytów do 110 proc. LTV.

Nowa oferta kredytów hipotecznych w mBanku nie jest oparta o siatkę marż tak, jak do tej pory, ale o stałe, niezmienne stawki - 2 proc. dla kredytów w złotych i 2,5 proc. dla euro. Wysokość stawek jest niezależna od LTV (stosunek kwoty kredytu do wartości nieruchomości) oraz kwoty kredytu. Dodatkowo, bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu. Dzięki temu oferta mBanku jest obecnie jedną z najlepszych na rynku.

Promocyjne stawki marż obowiązują w połączeniu z atrakcyjną ofertą ubezpieczeń (ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie  na wypdek choroby „Pewna Spłata"") i przeznaczone są dla aktywnych Klientów.

Filarem nowej oferty kredytowej mBanku są kredyty w złotych i w euro, bo cieszą się one dużą popularnością. Zainteresowanie na rynku kredytami w rodzimej walucie jest dzisiaj większe, także wśród naszych Klientów. Jednocześnie cały czas dostrzegamy dużą popularność kredytów walutowych. Wprowadzając promocyjne, niższe stawki, dajemy Klientom wybór pomiędzy walutą a złotym - mówi Andrzej Fluderski, naczelnik wydziału linii biznesowej planów finansowych mBanku.

Wprowadzana obniżka z pewnością wpłynie pozytywnie na dostępność produktów hipotecznych mBanku. Niższe ceny kredytów obok mniejszych rat oznaczają też większą zdolność kredytową Klientów.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi"" „Dziennika Gazety Prawnej"", Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r."", przyznany w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA „Złoty Bankier 2009"", to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.