mEmisja na akcje LW Bogdanka SA
Copy

Kopiuj tekst

mEmisja na akcje LW Bogdanka SA

mBank udostępnia kredyt na zakup akcji LW Bogdanka SA.

Minimalna kwota kredytu na akcje LW Bogdanka SA wynosi 10 000 zł, maksymalnie na ten cel można uzyskać 4,3 mln zł. Maksymalny stosunek kwoty kredytu po podwyższeniu do środków własnych Kienta wynosi
3:1. Oprocentowanie kredytu wynosi 6,01% - odsetki naliczane od dnia 5 czerwca br.

Prowizja za podwyższenie kwoty kredytu wynosi:
- od 10 000,00 PLN do 249 999,99 PLN - 0,45%
- od 250 000,00 PLN do 499 999,99 PLN - 0,40%
- od 500 000 PLN - 0,35%

 Termin ostatecznej spłaty kredytu wyznaczono na 31 lipca br.

Kredyt mEmisja jest przeznaczony na zakup akcji na rynku pierwotnym. Oferta jest dostępna dla Klientów eMAKLERA. Aby podpisać umowę, należy złożyć wniosek internetowy w serwisie transakcyjnym wybierając sposób podpisania umowy - w Centrum Finansowym mBanku lub za pośrednictwem kuriera. Obie formy są bezpłatne.

Przypominamy, że Ramowa Umowa Kredytowa http://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/ruk.html, podpisana przy uzyskiwaniu mEmisji umożliwia otrzymanie kredytu gotówkowego, odnawialnego i karty kredytowej mBanku jedynie na podstawie wniosku składanego w Internecie. Kredyt mEmisja Klient może obsługiwać poprzez internet lub mLinię.

Obecnie za pośrednictwem mBanku akcje, obligacje oraz papiery wartościowe kupuje
126 tys. Klientów.

eMAKLER, zintegrowany z rachunkiem bieżącym w mBanku, z którego pobierane są automatycznie środki na zakup papierów wartościowych, daje ciągły dostęp do Giełdy, bez opłat za otwarcie i prowadzenie. W przypadku sprzedaży papierów i zamiany należności na środki płynne, następuje natychmiastowe ich przekazanie na rachunek Klienta.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.