mBank: 19 października klienci dawnego MultiBanku zyskają dostęp do serwisu mBanku
Copy

Kopiuj tekst

mBank: 19 października klienci dawnego MultiBanku zyskają dostęp do serwisu mBanku

W poniedziałek, 19 października klientom dawnego MultiBanku i Private Bankingu udostępniony zostanie serwis transakcyjny mBanku. Jest to ostatni etap integracji marek pod wspólnym szyldem mBanku. Dzięki temu wszyscy klienci banku będą mieli dostęp do tych samych innowacyjnych rozwiązań.

Zmiana dotyczy ponad 600 tys. klientów i polega na wymianie danych pomiędzy systemami informatycznymi. Skutkuje to koniecznością ich wyłączenia na jeden weekend. W związku z tym w dniach 16-19 października (w godzinach od 23:00 w piątek do godz. 6:00 w poniedziałek) dostęp do mBanku będzie ograniczony.W tym czasie nie będzie działać serwis transakcyjny banku, aplikacja mobilna oraz system SMS. Oznacza to m.in. brak możliwości realizacji przelewów, a także wpłat na rachunki. mLinia banku i otwarte w weekend placówki będą działać w trybie informacyjnym.Niemal przez cały weekend bank będzie natomiast realizował transakcje kartami płatniczymi. Klienci będą mogli także swobodnie wypłacać pieniądze z bankomatów. W czasie przerwy karty będą wyłączone na krótki czas, w sobotę w godzinach 2:00-5:00 w dawnym MultiBanku i 5:00-8:30 w mBanku oraz w niedzielę między godziną 1:00 a 4:00.  

Bank powiadomił dziś klientów o dacie planowanego łączenia systemów na swojej stronie internetowej. O przerwie dowiedzą się także z automatycznych komunikatów na mLinii, poprzedzających wszystkie rozmowy z konsultantami. Bank prześle też użytkownikom informacje w serwisie transakcyjnym, widoczne po zalogowaniu na rachunek, oraz SMS-y i e-maile.Po zmianie systemuDo nowego serwisu mBanku przeniesione zostaną wszystkie posiadane przez klientów dawnego MultiBanku i Private Bankingu produkty i usługi (numery rachunków nie zmienią się). Do zalogowania się do systemu użytkownik będzie używał dotychczasowego identyfikatora (numeru klienta) i hasła, a w przypadku klientów posiadających rachunek w dawnym MultiBanku oraz mBanku – dwóch identyfikatorów i haseł.Udostępnienie nowego systemu oznacza zamknięcie serwisu transakcyjnego, strony informacyjnej oraz aplikacji mobilnej dawnego MultiBanku.

Więcej informacji na temat udostepnienia serwisu mBanku znaleźć można pod adresem: www.mBank.pl/nowy-serwis

AKTUALIZACJA Jak będzie działać mBank podczas planowanej przerwy weekendowej:
karty płatnicze i bankomaty – dostępne (z wyjątkiem: sobota 2:00-5:00 w dawnym MultiBanku, 5:00-8:30 w mBanku oraz niedziela 1:00-4:00),
mLinia banku – dostępna w trybie informacyjnym,
Placówki banku – dostępne w trybie informacyjnym,Punkty Aspiro – dostępne w trybie informacyjnym ,
serwis transakcyjny – niedostępny,
aplikacja mobilna – niedostępna,
usługa SMS – niedostępne,
wpłatomaty w placówkach banku – niedostępne.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.