mBank wśród najlepszych pracodawców w Polsce
Copy

Kopiuj tekst

mBank wśród najlepszych pracodawców w Polsce

Niezależna firma badawcza Top Employers Institute przyznała mBankowi tytuł najlepszego pracodawcy w Polsce - Top Employers Polska 2015. Certyfikat jest potwierdzeniem pozytywnej oceny banku w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Międzynarodowe badania przeprowadzane co roku przez Top Employers Institute mają na celu wyłonienie instytucji, które zapewniają pracownikom najlepsze warunki pracy, dbają o ich rozwój i dążą do doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem. Badane firmy proszone są o wypełnienie kwestionariusza, w którym opisują prowadzoną politykę personalną, m.in. planowanie potrzeb kadrowych, proces wdrażania nowych pracowników czy strategię doskonalenia zawodowego i szkoleń. Odpowiedzi są następnie weryfikowane przez niezależnych audytorów i analizowane pod kątem spełniania przyjętych przez instytut standardów. W tym roku certyfikat przyznano ponad 950 firmom z różnych branż i sektorów, w prawie 100 krajach na świecie.

- Optymalne warunki pracy zapewniają pracownikom możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Z naszego kompleksowego badania wynika, że mBank tworzy wyjątkowe środowisko pracy i zapewnia szeroką gamę inicjatyw obejmujących nie tylko świadczenia dodatkowe i warunki pracy, ale także dobrze przemyślany system zarządzania wynikami, spójny z kulturą organizacyjną firmy - mówi Magdalena Kusik, Country Manager w Top Employers Institute.- Za sukcesem każdej marki stoją ludzie, którzy codziennie podejmują konkretne działania: budują relacje z klientami, kreują nowe rozwiązania i produkty, pracują nad sprawnym funkcjonowaniem procesów, współtworzą klimat organizacji. Dlatego tak ważne jest dla nas to, by nasi pracownicy mogli rozwijać się i czerpać satysfakcję ze swojej pracy, by czuli że jest to miejsce gdzie mogą realizować swoje zawodowe ambicje - mówi Paulina Rutkowska, dyrektor Departamentu Rozwoju Pracowników i Kultury Organizacji.Więcej informacji o Top Employers Institute oraz certyfikacji Top Employers znajduje się na stronie: www.top-employers.com.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.