mBank najlepszym dostawcą usług cash management w Polsce
Copy

Kopiuj tekst

mBank najlepszym dostawcą usług cash management w Polsce

Prestiżowy magazyn finansowy Global Finance przyznał mBankowi tytuł najlepszego dostawcy usług cash management w Polsce. W ramach konkursu „Best Treasury & Cash Management Providers 2015” mBank został wyróżniony w kategorii „Best Cash Management Provider in Poland”. To bardzo ważne wyróżnienie przyznane przez najwyższej klasy fachowców.Przy wyborze zwycięzcy Global Finance stosuje wielopoziomowy proces oceny, na który składają się m.in. ankiety dla czytelników, opinie analityków, najwyższej kadry kierowniczej, specjalistów w zakresie technologii oraz niezależne badania. Podstawowymi kryteriami oceny banków są: rentowność, udział w rynku, jakość obsługi klientów, konkurencyjność cenowa oraz innowacyjność produktów.Tytuł „Best Cash Management Provider” w Polsce, to pierwszy tegoroczny, ale nie jedyny, jaki mBank ma na swoim koncie. Przez magazyn Global Finance bank został uznany m.in. za najlepszy bank internetowy dla klientów detalicznych i korporacyjnych w Polsce, najlepszy bank w kraju w zakresie Trade Finance i w zakresie obsługi walutowej. Znalazł się też na liście najbezpieczniejszych banków Europy Środkowo-Wschodniej.Global Finance to międzynarodowy, specjalistyczny magazyn, który od 27 lat zajmuje się analizą rynku finansowego na świecie. Obecnie jego nakład przekracza 50 tys. egzemplarzy, które docierają do czytelników w 180 krajach.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.