BRE Bank nagrodzony w konkursie World’s Best Internet Banks 2013
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank nagrodzony w konkursie World’s Best Internet Banks 2013

Prestiżowy magazyn Global Finance przyznał BRE Bankowi nagrodę „Best online tresury services” w kategorii  „Best Corporate/Institutional Internet Banks”. To kolejne wyróżnienie na przestrzeni zaledwie kilku dni, po tym jak BRE Bank został uznany jednym z najbezpieczniejszych banków Europy Środkowo-Wschodniej.Rozwój usług online jest dla banku wyjątkowo ważny, także nagroda w tym konkursie cieszy szczególnie. Innowacyjne rozwiązania, które systematycznie BRE systematycznie wprowadza do oferty dotyczą nie tylko operacji skarbowych, ale większości płaszczyzn działalności banku. W zakresie usług online dla klientów indywidualnych bank jest liderem już od lat.Global Finance’s World Best Internet Bank Awards przyznawane są corocznie. Pierwszej oceny banków dokonuje jury złożone z ekspertów firmy Infosys – światowego lidera w zakresie doradztwa, technologii i rozwiązań outsourcingowych. Na tej podstawie redaktorzy magazynu Global Finance dokonują ostatecznego wyboru laureatów. Zwycięzcy zostają wybrani na podstawie efektywności strategii pozyskiwania i obsługi klientów internetowych, wzrostu ich liczby, szerokości oferty dostępnej online, potwierdzonych korzyści odniesionych w efekcie inicjatyw w Internecie oraz designu i funkcjonalności serwisu internetowego.Warto podkreślić, że BRE Bank jest jedynym polskim bankiem, który pojawił się w zestawieniu World’s Best Internet Banks 2013. Nagroda nie jest jedynym wyróżnieniem przyznanym BRE przez magazyn Global Finance. Kilka dni temu bank został uznany za jeden z jedenastu najbezpieczniejszych w Europie Środkowo-Wschodniej, a w marcu otrzymał tytuł najlepszego banku w Polsce w konkursie  „Best Emerging Market Banks In CEE”.Magazyn Global Finance to istniejący od 1987 roku, specjalistyczny, międzynarodowy magazyn finansowy, zajmujący się publikacją analiz i informacji na temat przedsiębiorstw i instytucji finansowych z całego świata. Obecnie dociera do czytelników w 180 krajach, a jego nakład przekracza 50 000 egzemplarzy.

O BRE BANKU

BRE Bank to jeden z największych banków w Polsce. Obsługuje ponad 4,2 mln klientów w Polsce, Czechach i na Słowacji. 25 listopada 2013 r. BRE Bank zmieni nazwę na mBank. Zmiany dotyczyć też będą marki MultiBank, która zostanie zastąpiona przez mBank, oraz nazw spółek zależnych działających w ramach Grupy BRE Banku (wkrótce Grupy mBanku). Marka mBank będzie wykorzystywana w całej działalności banku na wszystkich rynkach. Będzie to też nazwa banku zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców. Jej wybór podyktowany był wartością marki mBank, jej wysoką rozpoznawalnością oraz potencjałem wzrostu. mBank to najbardziej znana marka w Grupie BRE i jeden z najlepszych polskich brandów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.