Wszystkie bankomaty za darmo w nowej ofercie mBanku dla studentów
Copy

Kopiuj tekst

Wszystkie bankomaty za darmo w nowej ofercie mBanku dla studentów

mBank wraz z rozpoczęciem roku akademickiego przedstawia kolejny profit w ofercie rachunków dla studentów, do standardowego bezpłatnego rachunku dodając także możliwość korzystania ze wszystkich bankomatów za darmo, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków.

Już w październiku blisko 1,7 mln polskich studentów powróci na uczelnie do swoich codziennych zadań. Przed rozpoczęciem roku akademickiego, studenci załatwiają wszystkie najważniejsze sprawy - od miejsca w akademiku, poprzez wybór odpowiedniego rachunku bankowego. W tym ostatnim wspiera ich mBank, oferując rachunek dla młodych klientów, między 18 a 26 rokiem życia. Wraz z nim, można będzie skorzystać z oferty bezpłatnych wypłat pieniędzy ze wszystkich bankomatów w kraju, bez dodatkowych warunków i bezterminowo.- Z naszego punktu widzenia studenci zawsze byli istotną grupą klientów, dlatego właśnie nową ofertę uruchamiamy w okresie poprzedzającym rozpoczęcie roku akademickiego – tłumaczy Arkadiusz Pielechowicz z mBanku. – Budując produkt, postawiliśmy na takie cechy konta, które dla młodych ludzi są najważniejsze. Darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów są szczególnie ważne dla osób, które muszą liczyć się z kosztami. Nasi klienci będą mieli wygodny dostęp do swoich pieniędzy wszędzie gdzie się znajdą, bez żadnych dodatkowych opłat – dodaje PielechowiczDarmowe bankomaty to nie jedyna korzyść dla nowych klientów, którzy zdecydują się na eKONTO dla młodych. Nic nie kosztuje również założenie rachunku i jego prowadzenie, oraz realizowanie przelewów przez internet, ustanowienie i realizacja zlecenia stałego, ustanowienie polecenia zapłaty, wydanie karty oraz jej użytkowanie (jeżeli wydajemy przy jej użyciu co najmniej 100 złotych miesięcznie). To oznacza, że eKONTO dla młodych może być praktycznie darmowe.Dodatkowo, posiadając konto w mBanku, student może skorzystać ze zniżek nawet w wysokości 25 proc. na kurs językowy w wybranych szkołach w całej Polsce, a także oszczędzać na zakupach z innowacyjną platformą rabatową mOKAZJE, dzięki której o otrzymanym rabacie nie trzeba nawet pamiętać. Rachunek dla młodych gwarantuje także dostęp do nowego serwisu transakcyjnego mBanku, dwukrotnie nagradzanego na najważniejszej globalnej konferencji Finovate, poświęconej innowacjom w branży finansowej, a także do zaawansowanych rozwiązań bankowości mobilnej, uznanej za najlepszą w Polsce w rankingu Newsweeka ""Przyjazny Bank"".Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego. Pełna oferta BRE Banku wraz z regulaminami będącymi jej integralną częścią jest dostępna na stronach: www.brebank.pl, www.mbank.pl, i www.multibank.pl. 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.