mBank Złotym Bankiem 2009 roku
Copy

Kopiuj tekst

mBank Złotym Bankiem 2009 roku

Internauci po raz kolejny ozłocili mBank. W plebiscycie „Złoty Bankier 2009"", organizowanym przez portal Bankier.pl i PayU SA, mBank zwyciężył w czterech z ośmiu kategorii i został ogłoszony „Złotym Bankiem 2009 roku"".

W ramach plebiscytu „Złoty Bankier 2009"", organizowanego w tym roku po raz pierwszy, internauci głosowali na najlepsze produkty finansowe dla osób indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Opinię na temat 46 banków zakwalifikowanych do konkursu wyraziło ponad 4 tys. osób. mBank, który w ogólnej klasyfikacji zdobył najwięcej  wskazań, uzyskał tytuł „Złotego Banku 2009 roku"".

Produkty mBanku zwyciężyły w czterech z ośmiu kategorii:
 - najlepsze konto osobiste dla internauty,
- najlepsza karta kredytowa,
- najlepsze konto firmowe dla przedsiębiorcy internetowego,
- najlepszy kredyt dla firm.

Najwyższą ocenę uzyskało internetowe eKONTO mBanku, którego zalety doceniła ponad jedna trzecia wszystkich internautów biorących udział w plebiscycie na najlepszy produkt finansowy ubiegłego roku. Wysokie noty otrzymał także rachunek mBIZNES konto - 29 proc. głosujących uznało go za najlepsze rozwiązanie dla firm prowadzących działalność w internecie. Na mBankowe karty kredytowe oddano 18 proc. głosów, na kredyt dla firm z oferty Banku - ponad 14 proc.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie oddane głosy, są one dla nas szczególnie cenne, bo zostały przyznane przez internautów. Z punktu widzenia pierwszego w Polsce wirtualnego banku takie wyróżnienie to zaszczyt - powiedział
Tomasz Gubała , dyrektor departamentu rozwoju biznesu mBanku. W tym roku mBank będzie obchodzić 10 urodziny. Jest więc bankiem o ugruntowanej pozycji na rynku, a mimo to nadal cieszy się uznaniem Klientów - podkreślił Gubała.

Nagrody w konkursie „Złoty Bankier 2009"" portalu Bankier.pl i PayU SA zostały wręczone podczas uroczystej gali, zorganizowanej w Warszawie 16 lutego br.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi"" „Dziennika Gazety Prawnej"", Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r."", przyznany w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA „Złoty Bankier 2009"", to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.